Reklama

LegionowskiWiadomości

Legionowo: Uważaj na oszustów. Podszywają się pod pracowników PWK

Reklama

Mieszkańcy Legionowa powinni mieć się na baczności. Po mieście chodzą oszuści, którzy podszywając się pod pracowników PWK żądają pieniędzy – ostrzega miejska spółka, która zaznacza, że nigdy nie pobiera opłat w taki sposób.

Reklama

– Dotarły do nas niepokojące informacje, że na terenie Legionowa pojawili się oszuści podający się za pracowników wodociągów. Zgłaszają się do właścicieli domków jednorodzinnych twierdząc, że należności za wodę nie zostały uregulowane, jednocześnie prosząc o wpłatę gotówkową za rzekome zaległości – czytamy w komunikacie na stronie internetowej PWK Legionowo.

Jak zaznacza spółka, jej pracownicy nie stosują takich praktyk. – Tylko w wyjątkowych sytuacjach, w przypadku braku innego kontaktu, nasz pracownik – posiadający identyfikator ze zdjęciem, udaje się pod wskazany adres, ale tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Nigdy nie pobiera opłat gotówkowych i nie prowadzi windykacji w terenie – informuje PWK.

– W przypadku, kiedy ktoś zgłosi się do nas z żądaniem natychmiastowej zapłaty rzekomych rachunków za wodę, powinniśmy natychmiast poinformować o tym fakcie policję – radzą przedstawiciele Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close