Reklama

LegionowskiPo godzinach

Legionowo: Urzędnicy i dziennikarze zagrają w LASER-WAR

Reklama

W sobotę (23.05) przed gmachem legionowskiego DH Maxim odbędzie się kolejna zbiórka krwi organizowana przez Klub HDK Legion. Tym razem jednak zbiórce towarzyszyć będzie szereg atrakcji dodatkowych, między innymi zawody o puchar HDK w grze w LASER-WAR. Zmierzą się ze sobą urzędnicy, radni i dziennikarze.

Reklama

Specjalny ambulans, w którym odbywać się będzie zbiórka zostanie podstawiony przed budynek Maxima o godz. 9:30. Chętni krwiodawcy będą mogli oddać krew do godz. 13:00.

Tym razem do akcji Klubu HDK Legion przyłączył się również LASER-WAR, który zorganizuje „walki” urzędników, radnych i dziennikarzy. Zawody będą przypominać prawdziwe pole walki. Wygra ten, kto trafi promieniem lasera najwięcej osób z konkurencyjnych drużyn. Mistrz otrzyma puchar Klubu HDK Legion.

W zawodach wezmą udział urzędnicy z UM Legionowo i Starostwa Powiatowego w Legionowie, radni, przedstawiciele organizacji charytatywnych, krwiodawcy oraz media. Poza reprezentacją Legio24 wystąpią też drużyny z Gazety Miejscowej i Gazety Powiatowej. Zawody w LASER-WAR rozpoczynają się o godz. 8:30.

Imprezę patronatem objęły Portal i Gazeta Legio24.

Laser-War

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close