ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Ukrył marihuanę w maseczce

Reklama

W minioną sobotę (14.11) legionowscy policjanci zatrzymali 33-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary pozbawienia wolności. Podczas czynności okazało się, że mężczyzna ma przy sobie 15 gramów marihuany, którą ukrył w maseczce ochronnej.

Reklama

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Legionowie, w sobotę funkcjonariusze zespołu patrolowo–interwencyjnego pilnując bezpieczeństwa na terenie miasta, zauważyli idącego chodnikiem mężczyznę. Jego postura pasowała do rysopisu 33–letniego mieszkańca Legionowa, poszukiwanego przez sąd do odbycia kary za przestępstwo przeciwko mieniu. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do legitymowania. Po pozytywnej weryfikacji w policyjnych bazach danych 33–latek został zatrzymany zgodnie z nakazem doprowadzenia wydanym przez Sad Rejonowy w Legionowie.

Zatrzymany odpowie również za przestępstwo narkotykowe. Podczas przeszukania mundurowi ujawnili bowiem przy mężczyźnie 15 gramów marihuany. 33-latek narkotyki zawinął w maseczkę ochronną.

Środek odurzający został zabezpieczony, a zatrzymany wprost z policyjnej celi trafił do jednego z zakładów karnych. Spędzi w nim 157 dni. Za posiadanie narkotyków grozi mu kolejna kara pozbawienia wolności. Tym razem może wynieść nawet trzy lata.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close