Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Ukradła ponad 1000 zł. Łupem „cieszyła się” zaledwie kilka minut

Reklama

Policjanci Komendy Stołecznej Policji zatrzymali 48-letnią kobietę, która podejrzana jest o dokonanie kradzieży kieszonkowej. Do zdarzenia doszło w jednym z butików w Legionowie. Za kradzież ponad 1000 złotych kobiecie grozi nawet 5 lat więzienia.

Reklama

Policyjni wywiadowcy zwrócili uwagę na kobietę, która chodziła od sklepu do sklepu rozglądając się, ale nie robiła żadnych zakupów. Stróże prawa podjęli obserwację kobiety, podejrzewając że może ona dokonywać kradzieży. Po kilku minutach w jednym ze sklepów zauważyli jak 48-latka z kurtki zawieszonej na wieszaku wyciąga coś z kieszeni i pośpiesznie opuszcza butik. Wywiadowcy zatrzymali podejrzaną i ujawnili przy niej plik pieniędzy. Poszkodowany nawet nie zorientował się, że został okradziony, o wszystkim dowiedział się od policjantów – relacjonuje rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Legionowie podkom. Justyna Stopińska.

48-latka trafiła do legionowskiej komendy, gdzie usłyszała zarzut kradzieży pieniędzy w kwocie 1050 złotych. Przestępstwo jakiego się dopuściła zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close