Legionowo: Ukradł telefony komórkowe z wystawy sklepowej. Jest już w rękach policji

Fot. policja.pl

Policjanci z Legionowa zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież 5 telefonów komórkowych z jednej z galerii handlowych. Do zdarzenia doszło na początku marca. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Na początku marca funkcjonariusze z legionowskiej komendy otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży 5 telefonów z jednego ze sklepów w galerii handlowej. Z przekazanych informacji wynikało, że sprawca ze sklepowej ekspozycji ukradł telefony komórkowe o wartości ponad 2000 złotych. Wyjaśnieniem tej sprawy zajęli się legionowscy kryminalni. Funkcjonariusze zapoznali się z nagraniem z kamer monitoringu, a następnie przeprowadzili własne rozpoznanie i wytypowali mężczyznę, który najprawdopodobniej stał za tym przestępstwem. Wkrótce operacyjni zatrzymali 41-latka – czytamy w komunikacie wydanym przez Komendę Powiatową Policji w Legionowie.

Zatrzymany mężczyzna już usłyszał zarzuty. Teraz oczekuje na rozprawę sądową. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

/red., KPP Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Ukradł telefony komórkowe z wystawy sklepowej. Jest już w rękach policji"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *