ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Ukradł plecak z dokumentami i pieniędzmi. 58-latkowi grozi nawet 5 lat więzienia

Reklama

Policjanci zatrzymali 58-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież plecaka, w którym znajdowały się dokumenty i pieniądze. Do zdarzenia doszło na początku października. Za popełnione przestępstwo mieszkańcowi powiatu nowodworskiego grozi nawet 5 lat więzienia.

Reklama

Jak czytamy w komunikacie wydanym przez Komendę Powiatową Policji w Legionowie, na początku października policjanci zostali powiadomieni o kradzieży plecaka w okolicy bazarku. Pokrzywdzona robiła zakupy w okolicznych sklepach, a plecak miała zawieszony na bagażniku rowerowym. Z dalszych relacji zgłaszającej wynika, że pod jednym ze sklepów plecak wysunął się z bagażnika. Kiedy zaledwie po chwili kobieta wróciła w to miejsce jej własności już nie było. W plecaku znajdowały się dokumenty, rzeczy osobiste i pieniądze w kwocie 370 złotych. W sumie straty oszacowane zostały na ponad 440 złotych.

Jak informuje policja, w związku ze sprawą kryminalni zatrzymali 58 – letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Popełnione przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close