Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Ukradł napój, odpowie za posiadanie narkotyków

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali 19-latka, który podejrzewany jest o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna wpadł, bo ukradł w jednym ze sklepów napój. Wezwani na interwencję w tej sprawie policjanci znaleźli przy nim marihuanę. Podczas przeszukania mieszkania 19-latka wyszło także na jaw, że posiadał on również mefedron.

Reklama

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Legionowie, funkcjonariusze zespołu patrolowo – interwencyjnego, z polecenia dyżurnego udali się do jednego ze sklepów, gdzie pracownik na gorącym uczynku złapał złodzieja. Na miejscu policjanci wylegitymowali mężczyznę. Sprawcą kradzieży sklepowej okazał się 19-letni legionowianin, który za kradzież napoju został ukarany mandatem karnym w wysokości 100 zł.

W tracie kontroli osobistej mężczyzny policjanci znaleźli przy nim porcję marihuany. Następnie mundurowi przeszukali mieszkanie 19-latka, w którym ujawnili dwie foliowe torebki, a w nich jasną skrystalizowana substancję. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Zabezpieczona substancja, po zważeniu i przebadani naroktesterem, okazała się mefedronem o wadze blisko 20 gramów.

Po zgromadzeniu przez śledczych materiału dowodowego legionowianin usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani 19-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button