ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Ukradł kartę płatniczą i płacił nią za zakupy

Reklama

Policjanci z wydziału kryminalnego legionowskiej komendy zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież karty bankomatowej. Mężczyzna dziesięciokrotnie zapłacił nią także za zakupy. 42-latkowi grozi teraz nawet 10 lat więzienia.

Reklama

– W listopadzie 2019 roku do legionowskiej komendy zgłosiła się kobieta i złożyła zawiadomienie o utracie karty bankomatowej. Ponadto powiadomiła, że ktoś dziesięciokrotnie, zbliżając kartę do terminala płatniczego, bez użycia pinu dokonał zakupów w różnych placówkach handlowych. W ten sposób z konta pokrzywdzonej zniknęło prawie 300 złotych. Policjanci sprawdzili wszystkie okoliczności związane z użyciem karty. Dzięki zapisom z monitoringu poznali wizerunek osoby, która się nią posługiwała. W toku dalszych działań operacyjnych funkcjonariusze ustali personalia podejrzanego mężczyzny. Stróże prawa stale sprawdzali miejsca, w których mógł zamieszkiwać 42-latek, jednak ten ukrywał się – relacjonuje rzecznik prasowa KPP Legionowo podkom. Justyna Stopińska.

Mężczyznę udało się zatrzymać w minionym tygodniu. 42-latek został przewieziony do legionowskiej komendy, gdzie usłyszał zarzuty. Za kradzież z włamaniem na konto bankowe grozi mu do 10 lat więzienia.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close