Reklama
LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Ukradł 3 samochody. Jest już w rękach policji

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali 38-letniego mężczyznę. Mieszkaniec powiatu płońskiego jest podejrzany o kradzież 3 samochodów. W oczekiwaniu na rozprawę sądową podejrzany będzie przebywał pod policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Reklama

Jak czytamy w komunikacie wydanym przez Komendę Powiatową Policji w Legionowie, kryminalni realizujący czynności w sprawie kradzieży aut na terenie miasta prowadzili działania mające na celu ustalenie sprawcy tych przestępstw. Wykonana praca przyniosła oczekiwane rezultaty. Policjanci wytypowali osobę mogącą mieć związek z tym przestępczym procederem.

W piątek (11.12), w godzinach porannych policjanci wydziału kryminalnego z Legionowa weszli na jedną z posesji w powiecie płońskim, gdzie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamania do samochodów na terenie Legionowa. Podczas przeszukań dwóch posesji na terenie powiatu płońskiego funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli trzy skradzione w listopadzie tego roku samochody. 38-latka przewieziono do legionowskiej komendy, gdzie w policyjnym areszcie spędził noc.

Po zebraniu materiału dowodowego śledczy przedstawili mężczyźnie zarzuty kradzieży trzech samochodów. Tego samego dnia prokurator zastosował wobec 38-latka dozór policyjny.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close