Legionowo: Uderzyła w tył innego auta, ale mandatu nie chciała

Fot. arch. Legio24.pl

W czwartek (19.03) na terenie powiatu legionowskiego miały miejsce cztery kolizje drogowe. Na szczęście w ich wyniku nikt nie został ranny. Choć w przeważającej większości kończyły się one wypisaniem mandatu, to jednak nie wszystkie. Jeden ze sprawców odmówił jego przyjęcia, choć uderzył w tył poprzedzającego go samochodu.

Chwilę po godz. 7:40 policjanci drogówki zostali wezwani do zdarzenia, które miało miejsce w Legionowie na ulicy Zegrzyńskiej, gdzie kierująca samochodem marki peugeot, 41-letnia Aneta K. nie zdążyła wyhamować i uderzyła w tył poprzedzającego ją forda, którym kierowała 56-letnia Bożena P. Sprawczyni kolizji nie mogła jednak dojść do porozumienia z policjantami i odmówiła przyjęcia mandatu. Będzie więc musiała stawić się przed sądem. Badanie alkomatem wykazało, że obie panie były trzeźwe.

Do niecodziennej kolizji doszło także na ulicy Partyzantów w Legionowie, gdzie 54-letni kierowca scanii wykonując manewry na drodze uderzył w zaparkowany samochód osobowy. Marek Ż. został ukarany przez funkcjonariuszy mandatem w wysokości 250 złotych.

Pozostałe kolizje to zwykłe stłuczki wynikające z nieprawidłowego wykonywania manewrów na drodze lub nadmiernej prędkości. Doszło do nich na ulicy Sowińskiego w Legionowie oraz na DK61 w Zegrzu.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Uderzyła w tył innego auta, ale mandatu nie chciała"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *