Legionowo: Uczeń wyskoczył z II piętra?

ZSO nr 2 w Legionowie. Fot. arch. Legio24.pl

Do poważnego incydentu doszło 28 października na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Legionowie. Z II piętra budynku szkoły wypadł 15-letni uczeń.

Do zdarzenia doszło 28.10 około godz. 14.00. Na miejsce natychmiast została wezwana karetka pogotowia, która zabrała  chłopca do szpitala. 15-latek przeszedł operację, jednak jego życiu nic nie zagraża.

W rozmowie z Portalem Legio24 Dyrektor Zespołu Szkół nr 2  – Pani Małgorzata Sujak zapewniła, że szkoła podjęła wszelkie kroki, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację i pomóc chłopcu oraz jego rodzinie. Pedagodzy przeprowadzili także rozmowę z uczniami uczęszczającymi do tej samej klasy, do której chodzi 15-latek.

Jest śledztwo

Jak poinformowała nas Emilia Kuligowska – rzecznik KPP Legionowo, Prokuratura Rejonowa w Legionowie wszczęła śledztwo w tej sprawie. Przebieg zdarzenia ustala Wydział ds. nieletnich legionowskiej policji. Zabezpieczone zostały nagrania ze szkolnego monitoringu.

Nieoficjalnie mówi się, że zajście nie było przypadkiem – chłopiec miał celowo wyskoczyć z okna. Dlaczego miałby to zrobić – na razie nie wiadomo. Policja jednak nie potwierdza tych informacji.

/wł/

1 raz komentowano artykuł "Legionowo: Uczeń wyskoczył z II piętra?"

  1. FUBU X METIN | 06/11/2013, godz. 22:20 |

    WITAM JESTEM FUBU OKRADŁEM MAŁYSZA NA 30 K

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *