Reklama
LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Śmiertelne potrącenie na torach

Do śmiertelnego potrącenia pieszego przez pociąg doszło w środę (27.01) około godz. 7:00 na wysokości legionowskiego os. Bukowiec. Niestety wszystko wskazuje na to, że 37-letni mieszkaniec gminy Wieliszew popełnił samobójstwo.

Reklama

Jak informuje naszą redakcję nadkom. Artur Bartczak, rzecznik prasowy KPP Legionowo zgłoszenie o potrąceniu wpłynęło o godz. 7:05. Według relacji zgłaszającego około 35-40- letni mężczyzna wpadł pod koła jadącego z Nasielska do Warszawy pociągu Kolei Mazowieckich. Niestety mężczyzna zginął na miejscu.

Według informacji przekazanych nam przez świadków wypadku, które nieoficjalnie potwierdza policja wszystko wskazuje na to, że mężczyzna popełnił samobójstwo. – Wszedł na tory i po prostu czekał na pociąg – informują świadkowie wypadku.

Policjantom udało się już ustalić tożsamość ofiary potrącenia. – To 37-letni Rafał K., mieszkaniec gminy Wieliszew – mówi naszej redakcji nadkom. Artur Bartczak z KPP Legionowo. – Liczymy, że któraś z kamer monitoringu objęła teren zdarzenia i nagrała jego przebieg, teraz to sprawdzamy – dodaje nadkom. Bartczak.

Na miejscu swoje działania prowadził także prokurator. Najprawdopodobniej zarządzi on skierowanie ciała denata na sekcję zwłok, która odpowie na pytanie, czy mężczyzna nie był pijany lub pod wpływem środków odurzających.

Utrudniony ruch na torach

W związku z tragicznym wydarzeniem i pracami służb  utrudniony był ruch kolejowy na linii Nasielsk – Warszawa. Mieszkańcy udający się do pracy i szkoły w godzinach porannego szczytu mieli problemy z dotarciem do Warszawy na czas. Kilka pociągów zostało odwołanych, reszta kursowała z wielominutowym opóźnieniem. Około godz. 10:30 rozpoczęło się przywracanie normalnego ruchu pociągów. Wszystko powinno wrócić do normy około godz. 12:00. Do tego czasu na linii Nasielsk – Warszawa obowiązuje wspólne honorowanie biletów KM i ZTM.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button