Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: To już plaga? Kolejne potrącenie pieszego na pasach

Reklama

We wtorek (2.02) około godz. 19:00 na legionowskim os. Piaski doszło do kolejnego w ostatnim czasie potrącenia pieszego. W wyniku zderzenia z samochodem osobowym 22-letni mężczyzna doznał szeregu obrażeń i został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Reklama

Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych w ciągu ul. Piaskowej. Kierujący samochodem daewoo lanos, 30-letni mieszkaniec Legionowa Rafał M. nie zauważył przechodzącego na pasach 22-letniego Jarosława R. Doszło do zderzenia w wyniku którego poszkodowany doznał między innymi urazu głowy oraz złamania kciuka. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, której załoga zdecydowała o przewiezieniu mężczyzny do szpitala na warszawskim Bródnie.

Legionowscy policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą teraz dochodzenie mające ustalić dokładne przyczyny i przebieg tego zdarzenia. Jak informuje naszą redakcję nadkom. Artur Bartczak, rzecznik prasowy KPP Legionowo kierowca daewoo był trzeźwy.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

6 razy komentowano

 1. Jaka tam plaga… plaga to jak komary całe wakacje w dupę kąsają… a tu jest okres zimowy… jest większe prawdopodobieństwo wypadku o takim charakterze… pewnie i jakiś wzór na to by się znalazł… gdzie większy współczynnik ostrożności (zależny od nas) to i pewnie mniejsza szansa na nieszczęście…
  Szkoda zdrowia… no i auta też

 2. Zgadzam się z opiniami że piesi popełniają błędy wbiegając na ulicę, ale muszę zwrócić uwagę policji o zwrócenie większej uwagi na przejeżdżające samochody na czerwonym świetle przy osiedlu Piaski. Po rejestracjach widać że w większości są to arogąntcy “Państwo z Warszawki” którym niekiedy słoma z butów wystaje mający lokalne przepisy głęboko w d…ie.

 3. Nie tylko kierowcy powinni uważać ludzie tez na oślep ida albo wbiegaja na pasy nie zawsze kierowca jest winny. Dobrze ze ten kierowca jechał może 30-40 na godzinę i nie doszło do prawdziwej tragedii.

 4. “… policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą teraz dochodzenie mające ustalić dokładne przyczyny i przebieg tego zdarzenia…”
  Policjanci prowadzę dochodzenie, a tu prorok Kupczyk wie, ze to święta krowa, a nie ślepy kierowca.
  Jestem kierowcą ale tez i pieszym. Nie raz ostro hamowałem gdy pieszy wbiegał mi pod koła ale tez nie raz uciekałem z pasów gdy próbowano mnie przejechać mimo, ze wchodząc na pasy odległość samochodu była taka, ze wystarczyło nogę z gazu zdjąć wiec trochę więcej umiaru z tym ocenianiem.

 5. Wiecie co … tam akurat jest bardzo niebezpiecznie, kilka razy wchodziłem na pasy i będąc już w połowie auto mi przejeżdżało przed nogami, częste święte krowy to właśnie kierujący bo wygrywając prawko ” w płatkach ” sądzą że już nie muszą uważać na drodze, bądźmy obiektywni, jedni i drudzy popełniają błędy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close