ReklamaLegionowskiNajważniejszeWiadomości

Legionowo: Szpital i nowa strażnica zgodnie z planem

Reklama

Dwie ważne inwestycje realizowane na terenie Legionowa są realizowane zgodnie z planem. Trwająca epidemia koronawirusa nie zagroziła ani budowie szpitala, ani nowej strażnicy legionowskich strażaków – informuje w komunikacie Starostwo Powiatowe w Legionowie.

Reklama

Trwają prace związane ze zbrojeniem i betonowaniem ścian czwartego piętra oraz zbrojeniem i szalowaniem stropów poziomu trzeciego legionowskiego szpitala. Na obecnym etapie inwestycji zakończono prace konstrukcyjne poziomów minus jeden, zero oraz plus jeden. Ściany i stropy poziomu drugiego również są ukończone. Wykonano całość ścian trzeciego piętra i większość stropów tego poziomu.

Zakończono prace związane z termoizolacją i odwodnieniem ścian poziomu minus jeden oraz prawie w całości wykonano zasyp wokół budynku. Do końca kwietnia planowane jest ukończenie stropów trzeciego i czwartego poziomu oraz ścian poziomu czwartego. Rozpocznie się budowa konstrukcji łącznika oraz roboty instalacyjne – sanitarne i elektryczne.

Na ukończeniu jest także budowa nowej strażnicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej przy zbiegu ulic Nowobarskiej i Krakowskiej w Legionowie. Strażacy powinni się wprowadzić do nowego budynku w ciągu maksymalnie półtora miesiąca.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close