Reklama

Legio EduLegionowskiWiadomości

Legionowski: Samorząd docenia prymusów. Nagrody starosty dla najlepszych

Reklama

111 uczniów z terenu powiatu legionowskiego otrzymało nagrody starosty legionowskiego za uzyskanie bardzo dobrych wyników w nauce. Najlepszy z nagrodzonych uczniów, Bartłomiej Grochowski z Gimnazjum z oddziałami dwujęzycznymi w Legionowie, uzyskał średnią ocen aż 5,75.

Reklama

Powiatowi samorządowcy docenili także wysiłek 30 uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie, 2 uczniów Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Legionowie, 2 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku oraz 77 uczniów Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Legionowie. Nagrodę za najlepiej zdany egzamin maturalny w szkołach prowadzonych przez Powiat otrzymał absolwent Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie Sebastian Korytkowski, który uzyskał 70% punktów z języka polskiego, 100% punktów z matematyki oraz 100% punktów z języka angielskiego.

Nagrody Starosty Legionowskiego dla uzdolnionych uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Legionowski zostały ustanowione uchwałą Rady Powiatu z dnia 27 kwietnia 2006 r. W ciągu dwunastu lat przyznano 518 nagród, a łączna wysokość środków własnych przeznaczonych dotąd na ten cel przez Powiat Legionowski wyniosła 777 000,00 zł.

/red., Starostwo Powiatowe w Legionowie/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close