Legionowo: Szambiarka uderzyła w drzewo. Kierowcy nic się nie stało

W czwartek (8.01) około godz. 11:00 na ul. Piaskowej w Legionowie doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Szambiarka marki man jadąc ul. Piaskową wypadła z drogi i zjechała do rowu. Na szczęście skończyło się na strachu. Kierowcy nic się nie stało.

Jak udało się ustalić Portalowi Legio24.pl kierujący szambiarką jechał ul. Piaskową od strony ul. Zegrzyńskiej w stronę stacji kolejowej Legionowo Piaski. W pewnym momencie, w okolicach myjni samochodowej przy Zespole Szkół na Piaskach mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Pojazd oparł się o rosnące przy ulicy sosny i prawdopodobnie tylko to uchroniło go od przewrócenia się. Na szczęście, choć zdarzenie wyglądało groźnie kierowcy nic się nie stało.

Co było przyczyną wypadku? Na razie nie wiadomo. Ustalają to policjanci drogówki. Mogły do niego przyczynić się na przykład warunki drogowe czy usterka w pojeździe.

Na miejscu, poza policjantami zjawiła się także straż miejska oraz straż pożarna. Ponieważ samochód trzeba było wyciągnąć z rowu wezwano również specjalistyczny holownik, który za pomocą linki wyciągnął mana na jezdnię. W chwili przeprowadzania tej operacji ruch na ul. Piaskowej był wstrzymany. Obecnie nie ma w tym rejonie utrudnień dla kierowców.

/se/

2 razy komentowano artykuł "Legionowo: Szambiarka uderzyła w drzewo. Kierowcy nic się nie stało"

  1. Kwiatkowski z Legionowa | 11/01/2015, godz. 09:09 |

    …. a gówniara “zaparkowala” poza parkingiem……. w takich sytuacjach, mądralo służby ratownicze nie muszą stosowac ssię do znaków. Wystawili regulację ruchu i robili to co do nich nalezy. Pozdrawiam !

  2. Na zdjęciu numer 7 radiowóz stoi bez włączonych sygnałów mimo,że chwilę wcześniej jest znak zakazu parkowania!

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *