Legionowo: „Szalone nożyczki” w ratuszu już 20 stycznia

W sobotę (20.01) w sali widowiskowej legionowskiego ratusza będzie można zobaczyć wyjątkowy, niezwykle popularny na świecie spektakl teatralny zatytułowany „Szalone nożyczki”. Na scenie zobaczymy między innymi takie gwiazdy jak: Krzysztof Ibisz, Michał Piróg, Leszek Stanek, czy Ula Dębska. Bilety, w cenie 80 złotych są już do nabycia.

„Szalone nożyczki” to wyjątkowy projekt teatralny tworzony przez pasjonatów, entuzjastów i profesjonalistów w jednym. Punktem wyjścia dla projektu jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. „Szalone nożyczki” – utwór ten grany jest w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad pięćdziesięciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa!

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się całą plejadą barwnych charakterów, dochodzi do morderstwa – właścicielka lokalu nie żyje. W salonie przebywa inspektor policji, który zamyka salon i rozpoczyna śledztwo, a jego świadkami zostają – UWAGA! – WIDZOWIE! Właśnie ich spostrzeżenia i decyzje związane z bohaterami wpłyną na ostateczne zakończenie sprawy. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący
i uwielbiany przez Publikę całego świata!

Bilety, w cenie 80 złotych można już kupić. Zamówienia indywidualne można składać za pośrednictwem stron internetowych: www.kabaretowebilety.pl lub www.biletynakabarety.pl. Zamówienia zbiorowe, dla grup przyjmowane są natomiast drogą telefoniczną, pod numerem 608-785-994.

Spektakl „Szalone nożyczki”:

Obsada:
Krzysztof Ibisz / Lesław Żurek
Ula Dębska / Joanna Kupińska
Dominika Gwit
Alan Andersz
Maciej Wilewski / Michał Piróg
Leszek Stanek

Czas trwania programu to prawie 2 godziny.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: „Szalone nożyczki” w ratuszu już 20 stycznia"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *