Reklama

LegionowskiPo godzinachWiadomości

Legionowo: Spotkanie z Wojciechem Sumlińskim w ratuszu

Reklama

W najbliższy czwartek (9.06) w sali widowiskowej legionowskiego ratusza odbędzie się spotkanie z prawicowym dziennikarzem, Wojciechem Sumlińskim – autorem publikacji poświęconych kulisom systemu III Rzeczpospolitej. Na spotkanie zaprasza legionowskie biuro Prawa i Sprawiedliwości.

Reklama

Publikacje red. Sumlińskiego opisują przede wszystkim najnowszą historię Polski – po 1989 roku, zwaną okresem III Rzeczpospolitej. – Jego ostatnia książka – „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” – stała się prawdziwym bestsellerem – informują organizatorzy czwartkowego spotkania i przyznają, że mogła mieć wpływ na wynik ostatnich wyborów prezydenckich.

Spotkanie z Wojciechem Sumlińskim odbędzie się w najbliższy czwartek w sali widowiskowej legionowskiego ratusza. Początek o godz. 19:15. Wstęp jest wolny.

Organizatorem spotkania jest legionowskie biuro Prawa i Sprawiedliwości, a współorganizatorem koło stowarzyszenia „Polska Jest Najważniejsza” prof. Jana Żaryna.

sumlinski

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

5 razy komentowano

  1. Fokus kto nie czytał Sumlińskiego nic nie straci bo to nie on napisał tylko przerżnął od innych . Za to powinnien być skazany i zakazany bo obraża to właściwych autorów Natomiast teraz przy panującyn=m bezprawiu itakie kreatury wiądaż przyjemne życie

  2. Kto nie czytał książek W.Sumlińskiego,a chce poznać chociaż temat i historię dziennikarza śledczego powinien iść na to spotkanie.Warto.

  3. cyt. : “30 lipca 2008, próbował podciąć sobie żyły w warszawskim kościele pw. św. Stanisława Kostki[9]. Biegli psychiatrzy orzekli, że dziennikarz nie może przebywać w areszcie śledczym” …z neta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close