Legionowo: Spotkanie opłatkowe w CSP

foto: Mariusz Mazewski, CSP Legionowofoto: Mariusz Mazewski, CSP Legionowo

Dziś (12.12) w Centrum Szkolenia Policji w spotkaniu opłatkowym kadry uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych oraz ks. płk Zenon Pawelak Proboszcz parafii pw. świętego Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie. Po spotkaniu zaproszeni goście, kadra i słuchacze szkoły obejrzeli spektakl pt. „Sekret” przygotowany w ramach realizowanego w CSP projektu „Policjant XXI wieku – twórcze metody oddziaływań”.

foto: Mariusz Mazewski, CSP Legionowo

foto: Mariusz Mazewski, CSP Legionowo

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku wszyscy zgromadzeni życzyli sobie dużo zdrowia, radosnej rodzinnej atmosfery, niezapomnianych wrażeń płynących z magii Świąt, a także odpoczynku od codziennych trosk. Policjanci z CSP wierzą, że Nowy Rok będzie obfitował w sukcesy zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Miłym akcentem dzisiejszego spotkania była możliwość obejrzenia spektaklu pod tytułem „Sekret”, przygotowanego na podstawie scenariusza opracowanego w ramach programu „Profilaktyka a Ty”.Wystąpili w nim słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego, którzy uczestniczą w realizowanym, w CSP projekcie „Policjant XXI wieku – twórcze metody oddziaływań”.

Sztuka dotyczyła problemów i zagrożeń, z którymi spotyka się współczesna młodzież. Na scenie królowały ruch, muzyka i entuzjazm słuchaczy, a na widowni…skupienie, cisza, a na koniec wielkie brawa.

To było piekne i pouczające przedstawienie – powiedziała uczestnicząca w spotkaniu Olga Muniak, wójt Jabłonny. Dobrym pomysłem byłoby wyjście z tą sztuką do uczniów na przykład gimnazjum – dodała wójt.

Policjanci dziękują wszystkim zaangażowanym w przygotowanie spektaklu. Szczególne słowa uznania kierują do słuchaczy, którzy na scenie wykazali się iście aktorskim kunsztem. Ta sztuka na długo pozostanie w naszej pamięci!

/CSP Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Spotkanie opłatkowe w CSP"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *