Legionowo: Smogorzewski z absolutorium budżetowym za 2015 rok

Prezydent Legionowa Roman Smogorzewski. Fot. arch. Legio24.pl

W środę (29.06) Rada Miasta Legionowo udzieliła prezydentowi Romanowi Smogorzewskiemu absolutorium za wykonanie budżetu w 2015 roku. Za udzieleniem absolutorium głosowało 21 radnych, 2 było przeciw.

– Radni udzielili absolutorium Prezydentowi Miasta Legionowo z tytułu wykonania budżetu Gminy Legionowo za rok 2015, po zapoznaniu się ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Legionowo za 2015 rok, sprawozdaniem finansowym Gminy Legionowo za 2015 r., opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej w Warszawie o sprawozdaniu z wykonania budżetu, informacją o stanie mienia komunalnego oraz pozytywnym wnioskiem Komisji Rewizyjnej w sprawie udzielenia absolutorium – czytamy w komunikacie wydanym przez ratusz.

– Chciałbym serdecznie podziękować moim współpracownikom, z którymi na co dzień, w tych niełatwych okolicznościach, musimy to miasto prowadzić, co w czasach dużej zmiany nie jest łatwe – powiedział w przemówieniu poprzedzającym głosowanie prezydent Smogorzewski. – Chciałbym podziękować również państwu radnym z Klubu Porozumienie Prezydenckie oraz Nasze Miasto Nasze Sprawy za dobrą współpracę – dodał.

Za udzieleniem absolutorium głosowało 21 radnych, przeciwko było 2 – Leszek Smuniewski – radny niezależny oraz Andrzej Kalinowski z PiS.

/red/

1 raz komentowano artykuł "Legionowo: Smogorzewski z absolutorium budżetowym za 2015 rok"

  1. poddani z sitwy by być przy korycie głosują za, a w Legionowie taki syf, robi się pałac i wokół pałacu =UM, a reszta, resztę mają w d…e, uważam, że dla dobra miasta mieszkańcy winny zasiedziałych radnych wymienić, wymienić też prezydenta perłę samorządu, chyba wybrali go dla kpin? Zmiany są potrzebne by zerwać kliki, by dać nowy powiew dla miasta, by miasto się normalnie rozwijało, było czyste i przyjazne mieszkańcom! Czy mieszkańców stać na samodzielne myślenie i zmiany?

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *