ReklamaKulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Legionowo/Serock: Grudniowe atrakcje PIK-u. Kino Otwarte z Gajosem i koncert Celińskiej

Reklama

Wyjątkowe niespodzianki dla mieszkańców powiatu legionowskiego przygotowała na grudzień Powiatowa Instytucja Kultury. W czwartek (12.12) będzie to darmowy koncert Stanisławy Celińskiej, a dzień później (13.12) kolejne spotkanie w ramach Kina Otwartego, którego gościem będzie znakomity aktor Janusz Gajos.

Reklama

W czwartek (12.12) w sali widowiskowej legionowskiego ratusza odbędzie się koncert znanej polskiej aktorki, artystki „przez wielkie A”, Stanisławy Celińskiej. Pani Stanisława wprowadzi mieszkańców powiatu legionowskiego w iście świąteczny nastrój. Początek koncertu zatytułowanego „Świątecznie” zaplanowano na godz. 18:00. Wstęp jest darmowy, ale obowiązują zaproszenia. Można je odebrać w siedzibie PIK-u, przy ul. Sowińskiego 15 w Legionowie.

Dzień później, w piątek (13.12) zapraszamy natomiast do Serocka, gdzie w Centrum Kultury i Czytelnictwa, przy ul. Pułtuskiej 35 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach niezwykle popularnego cyklu „Kino Otwarte”. Tym razem będziemy mogli zobaczyć polski film zatytułowany „Żółty szalik”. Po projekcji zaplanowano spotkanie z wybitnym aktorem Januszem Gajosem. Wstęp jest wolny. Początek o godz. 19:00.

Legio24.pl objęło oba wydarzenia swoim patronatem medialnym.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close