Legionowo: Ruszyło śledztwo w sprawie śmierci starszej kobiety, której zwłoki znaleziono w piątek

Prokuratura Rejonowa w Legionowie. Fot. arch. Legio24

Dokładne przyczyny śmierci starszej, 77-letniej kobiety, której zwłoki znaleziono w piątek (1.07) w jednym z domów przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Słowackiego w Legionowie wyjaśni sekcja zwłok. Coraz więcej faktów wskazuje jednak na to, że było to zabójstwo. Pod tym kątem prowadzone jest także prokuratorskie śledztwo.

– Już wczoraj (- w niedzielę – 3.07 – red.) zarządziliśmy sekcję zwłok odnalezionej kobiety – mówi naszej redakcji Prokurator Rejonowy w Legionowie, Ireneusz Ważny. – Powinna się ona odbyć najpóźniej we wtorek. Wstępne wyniki sekcji powinny wyjaśnić co zaszło na miejscu i co doprowadziło do śmierci 77-latki – dodaje.

Jak na razie prokuratorskie śledztwo prowadzone jest pod kątem zabójstwa. Potwierdzają się więc piątkowe nieoficjalne wiadomości, do których dotarły media.

Masakryczne odkrycie

Przypomnijmy, że w piątek około południa w jednym z domów przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Słowackiego dokonano makabrycznego odkrycia zwłok starszej, 77-letniej kobiety. Oględziny miejsca zdarzenia wskazywały, że mogła ona paść ofiarą brutalnego napadu na tle rabunkowym.

Do sprawy będziemy wracać.

/red/

1 raz komentowano artykuł "Legionowo: Ruszyło śledztwo w sprawie śmierci starszej kobiety, której zwłoki znaleziono w piątek"

  1. Zamiast rabować i napadać na porządnych ludzi,to może lesery się wezmą za pracę.Co na drapane się liczy??? A przygiąć karku darmozjady i obszczymurki.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *