Legionowo: Ruszyła internetowa baza firm

Legionowo uruchomiło Elektroniczny System Informacji o Przedsiębiorczości. Ma on zawierać przede wszystkim informacje o przedsiębiorcach, ale także o instytucjach i organizacjach pozarządowych z terenu województwa mazowieckiego. Co ważne, aby znaleźć się w systemie, należy dokonać rejestracji.

fot. esiop.legionowo.pl

Utworzenie Elektronicznego Systemu Informacji o Przedsiębiorczości (ESIOP) to dobra wiadomość dla wielu legionowskich firm. Ułatwi on na pewno kontakty między podmiotami gospodarczymi działającymi na rynku lokalnym.

ESIOP jest dostępny pod adresem http://esiop.Legionowo.pl .  Tu można bezpłatnie zarejestrować dane firmy lub instytucji. Można także przeglądać dane podmiotów, które już się zarejestrowały. Szukając interesującego nas przedsiębiorcy, możemy odnaleźć go na przykład po branży, w jakiej działa.

Na razie wpisów nie jest wiele, bo system dopiero ruszył, ale z czasem ESIOP ma szansę stać się potężną bazą informacji o lokalnej przedsiębiorczości i konkurować z płatnymi, komercyjnymi bazami danych o przedsiębiorcach.

Elektroniczny System Informacji o Przedsiębiorczości powstał w ramach projektu „Rozwój małej i średniej przedsiębiorczości w Legionowie” zrealizowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013 .

/wł/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Ruszyła internetowa baza firm"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *