Legionowo: Ruszają konsultacje projektu regulaminu Budżetu Obywatelskiego

Urząd Miasta Legionowo, Fot. Legio24.pl

Urząd Miasta Legionowo rozpoczął konsultacje społeczne w sprawie ostatecznego kształtu regulaminu Budżetu Obywatelskiego. Na propozycje mieszkańców urzędnicy czekają do końca kwietnia. Po świętach planowane jest także specjalne spotkanie w ratuszu.

– Budżet Obywatelski umożliwia mieszkańcom współdecydowanie o przeznaczeniu części wydatków z budżetu miasta, poprzez zgłaszanie zadań do realizacji i dokonywanie ich wyboru w drodze głosowania. Jednocześnie stanowi on dodatkowy element budowania wzajemnych relacji w działaniu na rzecz społeczności miasta oraz pobudza mobilizację obywatelską mieszkańców mając na celu poprawę jakości życia społecznego – czytamy w komunikacie wydanym przez Urząd Miasta Legionowo.

Z projektem regulaminu Budżetu Obywatelskiego można zapoznać się na stronie internetowej ratusza. Tam także, elektronicznie, można zgłosić do niego swoje uwagi. Link TUTAJ.

Specjalne spotkanie w ratuszu

Niezależnie od konsultacji prowadzonych w internecie, urzędnicy zapraszają mieszkańców do ratusza na specjalne spotkanie. Odbędzie się ono w czwartek (25.04) w Sali Ślubów. Początek planowany jest na godz. 18:00.

/red., UM Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Ruszają konsultacje projektu regulaminu Budżetu Obywatelskiego"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *