Reklama

Legio EduLegionowskiWiadomości

Legionowo: Rusza nowe przedszkole piłkarskie pod patronatem Legii Warszawa

Reklama

W niedzielę (8.04) w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej 3 otworzy swoje podwoje nowe Przedszkole Piłkarskie Legii Warszawa. To wyjątkowe miejsce, gdzie najmłodsze dzieci będą mogły rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną. Zapisy już trwają.

Reklama

Jak informują organizatorzy nowego przedsięwzięcia, zajęcia są przeznaczone dla dzieci – zarówno dziewcząt jak i chłopców – w wieku od 3 do 7 lat. Lekcje gry w piłkę nożną będą prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej znanego polskiego klubu piłkarskiego – Legii Warszawa.

– Na otwarcie planujemy ciekawe atrakcje dla dzieci jak i dla ich rodziców. Bardzo możliwy jest również przyjazd w tym dniu piłkarza pierwszej drużyny oraz reprezentanta naszego kraju. Wszystko zależy tylko od planów treningowych pierwszego zespołu. Czy nie będą się pokrywać z naszym otwarciem – informuje w e-mailu do Legio24.pl koordynator LSS Legionowo, Daniel Jezierski.

Przedszkola Piłkarskie są pierwszym etapem procesu szkolenia przygotowanego i koordynowanego przez klub Legia Warszawa. Podczas zajęć dzieci wkraczają w zaczarowany świat bajek i baśni, który jest pełen przygód i dobrej zabawy. Dzięki odpowiedniej liczebności grup (do 15 os.) i bogatemu wyposażeniu placów treningowych, każdy młody adept piłki nożnej może liczyć na pełne wsparcie trenera w wykonywaniu ćwiczeń i rozwijaniu talentu piłkarskiego.

Zapisy do nowego przedszkola piłkarskiego w Legionowie odbywają się poprzez stronę internetową: www.legionowo.legiasoccerschools.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 507 684 632.

/red/

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button