Reklama

LegionowskiWiadomości

Legionowo: „Rupieciarnia” na targowisku w każdą niedzielę

Reklama

Legionowska „rupieciarnia”, organizowana na targowisku miejskim cieszy się ogromną popularnością. Wystarczy odrobina dobrej pogody, a w wolny od pracy dzień na targu pojawiają się setki osób zainteresowanych kupnem, sprzedażą lub wymianą przedmiotów używanych, często o wartości kolekcjonerskiej. Niebawem, już całkiem oficjalnie „rupieciarnia” będzie działać w każdą niedzielę. Specjalną uchwałę w tej sprawie przyjęła bowiem Rada Miasta.

Reklama

Miejscowi radni podczas swojego ostatniego posiedzenia w środę (24.02) zmienili uchwałę dotyczącą organizacji na miejskim targowisku tak zwanej „rupieciarni”. W myśl nowego prawa może się ona odbywać co tydzień, a nie jak do tej pory tylko w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca.

To dobra informacja dla mieszkańców, którzy chętnie korzystają z tej formy zakupów lub wymiany rzeczy powszechnie uważanych za niepotrzebne. Co ważne, rupieciarnia pozostanie bezpłatna, ale tylko w przypadku osób prywatnych. Jeśli ktoś trudni się handlem i postanowi wykorzystać niedzielny targ jako kolejną formę zarobku będzie zmuszony do zapłaty opłaty targowej.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

2 razy komentowano

  1. Pod jakim adresem odbywa się ten handel i od kiedy będzie co tydzień?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close