Legionowo: Rowerowy wyścig już 12 kwietnia

Pod koniec marca w legionowskiej Arenie zorganizowano konferencję prasową z okazji zbliżającego się startu największego w Polsce cyklu wyścigów rowerowych MTB dla amatorów. Pierwszy z nich odbędzie się już 12 kwietnia w Legionowie.

W konferencji wzięli udział prezes SK Banku Jan Bajno, organizator imprezy Cezary Zamana, wiceburmistrz Kobyłki Piotr Grubek, dyrektor oddziału SK Banku w Legionowie, Marcin Czarski oraz przedstawiciel Starostwa Powiatowego, Marcin Dembowski z Wydziału Promocji i Spraw Społecznych.

Podczas spotkania zaprezentowano kalendarz SK Bank Mazovia MTB Marathon oraz zmiany i nowości na nadchodzący sezon startów. Prezes Jan Bajno podkreślił, jak ważne dla SK Banku jest wspieranie sportu oraz angażowanie się w lokalne inicjatywy wspierające zdrowy rozwój młodzieży. Zwrócił uwagę na wyjątkową atmosferę Mazovii, jej rodzinny i pokoleniowy charakter, który wpisuje się w misję spółdzielczego SK Banku wspierającego od lat polskie podmioty gospodarcze. W trakcie konferencji zaprezentowała się drużyna SK Bank Team prowadzona przez Dariusza Biernackiego, który z sukcesami prowadzi młodych kolarzy i zaraża pasją kolarstwa najmłodsze pokolenie.

Cezary Zamana nie ukrywał radości związanej z rozpoczęciem współpracy z nowym sponsorem tytularnym. Zwrócił także uwagę na kluczową rolę lokalnych władz samorządowych przy organizowaniu dużych imprez sportowych. Nie bez powodu oficjalna inauguracja cyklu odbyła się właśnie w Legionowie, które już po raz czwarty jest gospodarzem największego w Polsce cyklu organizowanego przez byłego zawodowego kolarza, zwycięzcę Tour de Pologne.

W tym roku pierwszy otwierający sezon 2015 wyścig Sk Bank Mazovia MTB Marathon odbędzie się 12 kwietnia w Legionowie, które gościć będzie kolarskie miasteczko Cezarego Zamany. Start tradycyjnie przy hali Arena Legionowo, gdzie oprócz zawodów organizator przygotował wiele atrakcji dla kibiców i osób towarzyszących

Fot. SK bank Mazovia MTB Marathon

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Rowerowy wyścig już 12 kwietnia"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *