Legionowo: Rower wypożyczysz na dworcu. Sezonowa oferta dla turystów i mieszkańców

Wypożyczalnia rowerów na legionowskim dworcu, fot. Starostwo Powiatowe w Legionowie

Wraz z początkiem maja w budynku legionowskiego dworca ruszyła sezonowa wypożyczalnia rowerów. Rowery mogą wypożyczać zarówno mieszkańcy powiatu legionowskiego, jak i turyści. Wszystko co należy zrobić, aby wypożyczyć jednoślad, to udać się do Punktu Informacji Turystycznej.

– Punkt Obsługi Rowerzysty to drugie miejsce, po wypożyczalni rowerów w Arenie Legionowo, w którym można bezpłatnie wynająć jednoślad. Oferta skierowana jest nie tylko do mieszkańców powiatu, ale i do turystów, którzy mogą poznawać uroki naszego rejonu przemierzając na dwóch kółkach liczne szlaki i ścieżki rowerowe. Punkt na legionowskim dworcu będzie działał do końca listopada, kiedy to sezon rowerowy dobiega końca – czytamy w komunikacie wydanym przez Starostwo Powiatowe w Legionowie.

W dni powszednie rowery wypożyczać można w godz. 9-17. Natomiast w weekendy i święta w godz. 10-18. Oprócz rowerów istnieje możliwość wypożyczenia przyczepki lub fotelika do przewozu dzieci.

Ponadto w Punkcie Informacji Turystycznej na zainteresowanych czekają mapy, przewodniki, informatory oraz inne publikacje zawierające wszelkie informacje niezbędne dla turystów zwiedzających powiat legionowski.

/red., Starostwo Powiatowe w Legionowie/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Rower wypożyczysz na dworcu. Sezonowa oferta dla turystów i mieszkańców"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *