Reklama

KomunikacjaLegionowskiNajważniejszeWiadomości

Legionowo: Rower miejski od Acro już jest!

Reklama

Od poniedziałku (12.08) w Legionowie można już wypożyczyć miejski rower z prawdziwego zdarzenia. Cena przejażdżki nie jest wygórowana i wynosi zaledwie złotówkę za 30 minut. System miejskich rowerów w stolicy powiatu legionowskiego dostarcza znana już na polskim rynku firma Acro.

Reklama

Jak czytamy na stronie internetowej ratusza skorzystanie z miejskiego jednośladu jest niezwykle proste. Wystarczy znaleźć najbliższy rower korzystając z mapy w aplikacji lub podejść do najbliższego punktu postoju. Znajdują się one w następujących lokalizacjach:

  • Legionowo Kościuszki
  • Legionowo Przystanek Tunel
  • Olszankowa
  • Legionowo Piaski
  • PKP Kolejowa
  • Siwińskiego faktoria
  • Park Zdrowia

Następnie, korzystając z aplikacji, doładowujemy swój wirtualny portfel, płacimy zwrotny depozyt i … w drogę!

Wysokość depozytu, dla mieszkańców Legionowa legitymujących się Kartą Legionowianina, wynosi 39 złotych.

Dotarłem do celu. Co dalej?

Możesz zakończyć przejażdżkę w dowolnym punkcie miasta. Wystarczy zaparkować rower w jakimkolwiek miejscu, gdzie jest to dozwolone (np. stojaku publicznym) i nie martwić się o szukanie wolnej stacji dokującej.

Szczegółowe informacje na temat korzystania z roweru miejskiego znajdziesz na specjalnie stworzonej stronie internetowej. Aby do niej przejść KLIKNIJ TUTAJ

/red., UM Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. Aplikacja Acro dziala bez problemu, ale rowery to jedna wielka porażka. Są za małe dla ludzi powyżej 180 cm, opór podczas pedałowania jest bardzo duży. Skandalem jest, że zwrot kaucji następuje w ciągu 5-10 dni Niestety pieniądze zostały wyrzucone w błoto. Wątpię, aby ludzie chcieli korzystać z tych rowerów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close