Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Rodzinne spotkanie zakończone karczemną awanturą. Kobieta i dwóch mężczyzn z zarzutami

Reklama

Policjanci z Legionowa i Serocka zatrzymali kobietę i dwóch mężczyzn. Cała trójka podejrzana jest o udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia, podczas rodzinnego spotkania w jednym z mieszkań w Legionowie.

Reklama

W czwartek (10.10) , po godz. 23:00 dyżurny komendy w Legionowie otrzymał zgłoszenie o bójce. Do zdarzenia miało dojść w mieszkaniu, na jednym z legionowskich osiedli. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Jak ustalili mundurowi podczas spotkania rodzinnego doszło do wymiany zdań, a następie uczestnicy zajścia przy użyciu noża oraz szklanej butelki zadawali sobie wzajemnie uderzenia – czytamy w komunikacie wydanym przez Komendę Powiatową Policji w Legionowie.

Policjanci zatrzymali trzy osoby – informuje rzeczniczka legionowskiej komendy podkom. Justyna Stopińska – 38-letnią kobietę oraz dwóch mężczyzn w wieku 36 i 21 lat. Po opatrzeniu medycznym cała trójka trafiła do policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało, iż zatrzymani spożywali napoje wyskokowe. Mieli od 1 do 2 promila alkoholu w organizmie. Wszyscy usłyszeli już zarzut udziału w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Teraz o ich dalszych losach zdecyduje sąd.

/red. KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close