ReklamaLegionowskiWiadomościZdrowie

Legionowo: Remont przychodni „na górce” zakończy się w tym miesiącu. Co jeszcze zostało do zrobienia?

Reklama

Remont przychodni „na górce” powoli dobiega końca – informuje w komunikacie Starostwo Powiatowe w Legionowie. Prace powinny zakończyć się do 30 listopada. Co jeszcze zostało do zrobienia?

Reklama

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Legionowie, obecnie wykonawca jest na etapie uruchamiania wcześniej wykonanych instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i oświetleniowych. Trwają ostatnie prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół przychodni, sadzone są rośliny ozdobne i drzewa. Dobiegają końca roboty wykończeniowe pomieszczeń zlokalizowanych w obrębie klatki schodowej na trzech poziomach budynku oraz samej klatki. Przygotowywana jest dokumentacja powykonawcza.

Remont trwa już od dłuższego czasu

Latem ubiegłego roku rozpoczęły się prace, które objęły prawe skrzydło budynku wraz z piwnicami i garażami. Roboty prowadzone były etapami, dzięki czemu przychodnia działała przez cały czas bez większych utrudnień dla pacjentów oraz personelu. Modernizacja polegała na rozbudowie klatki schodowej, reorganizacji gabinetów, wymianie podłóg, instalacji wewnętrznych i uzyskaniu pełnej dostępności budynku dla osób niepełnosprawnych. Wykonana została także instalacja wentylacji mechanicznej ze schładzaniem powietrza we wszystkich pomieszczeniach. Budynek dostosowano do aktualnych przepisów ochrony pożarowej. Wokół przychodni położono nowe chodniki, pojawiły się elementy małej architektury – ławki, kosze i stojaki na rowery – czytamy w komunikacie starostwa.

Całość wykonanych prac kosztowała prawie 5,5 mln zł.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close