Legionowo: Ratusz zmienił bank

Urząd Miasta zmienia bank na Getin. Fot. Wikimedia.org

Od 5 maja 2015 roku zmieniają się numery rachunków bankowych należących do Urzędu Miasta Legionowo i instytucji mu podległych. Teraz miejskie pieniądze będą zdeponowane na kontach Getin Banku, który złożył najlepszą ofertę w zakończonym właśnie przetargu na obsługę bankową ratusza.

Umowa zawarta z Getin Bankiem będzie obowiązywać przez 4 lata, a obsługa rachunków będzie bezpłatna. – Po 25 latach współpracy z poprzednim bankiem, w wyniku przeprowadzonego przetargu, zawarliśmy nową umowę, która jest bardzo korzystna dla gminy. Obsługa rachunków jest całkowicie bezpłatna, a zaproponowane przez bank oprocentowanie lokat korzystne. Jest to duża operacja logistyczna – w tej chwili o zmianie powiadamiamy wszystkie współpracujące z urzędem instytucje, w drugiej połowie roku planujemy akcję informacyjną, skierowaną do osób posiadających indywidualne rachunki bankowe – mówi Jolanta Ćwiklińska, Skarbnik Miasta.

Dla wygody mieszkańców indywidualne numery rachunków bankowych do obsługi Systemu Gospodarki Odpadami oraz zobowiązań podatkowych, dzierżawy, najmu i wieczystego użytkowania, pozostają bez zmian do końca 2015 roku.

Nowy główny numer rachunku bankowego Urzędu Miasta Legionowo

Getin Noble Bank S.A. 44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Ratusz zmienił bank"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *