Legionowo: Ratusz wyda oświadczenie w sprawie zamieszek pod komendą

Fot. arch. UM Legionowo

Jak udało nam się dowiedzieć specjalne oświadczenie w sprawie niedzielnych (15.03) zajść pod Komendą Powiatową Policji w Legionowie wydadzą władze miasta. Oświadczenia należy się spodziewać w poniedziałek około godz. 11:00.

W niedzielę, podczas zajść zastępca prezydenta Legionowa, Piotr Zadrożny obiecał pomoc psychologiczną dla rodziny tragicznie zmarłego Rafała W. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że rodzina z tej pomocy skorzystała. W poniedziałek matka Rafała ma spotkać się z psychologiem.

Podczas niedzielnych zajść, kiedy to doszło do konfrontacji ojczyma Rafała W. z policjantami widać było, że rodzina jest w bardzo złym stanie emocjonalnym. Ojczym oskarżał funkcjonariuszy policji o śmierć Rafała. Władzom miasta zarzucał, że zostawili oni rodzinę bez żadnego wsparcia.

/red/

2 razy komentowano artykuł "Legionowo: Ratusz wyda oświadczenie w sprawie zamieszek pod komendą"

 1. Alojzy Bąbel | 16/03/2015, godz. 11:12 |

  Społeczeństwo się stacza. Zakapturzona gównarzeria demoluje kawałek terenu, a Policja złapała tylko 8 zadymiarzy? Ja za to płacę z moich podatków??? Żądam większej skuteczności.

  Jestem oburzony jak takim tonem można się zwracać do Policjanta. Kolega chyba nie zauważył, że rzecznik nie jest niedosłyszący. Ojczym, facet w skórce ma czelność zrzucać winę z siebie na policjantów?
  Przecież to jego nieudolność i matki, że pasierb ćpał, nie dopilnowali gówniarza. Nie chcesz kłopotów trzymasz się z dala od narkotyków i mordobicia – temat jest prosty.
  Połowa facetów z mojej klasy się zaćpała, jeden dostał kulkę, to byli bandyci od najmłodszych lat. Nakręcali się który w większe gówno się właduje. Każdy łaził z pałką lub nożem, kroili małolatów, potem bawili się lepiej. Legionowo jest dużo bezpieczniejszym miejscem odkąd ich nie ma.
  Jak moje dziecko będzie ćpać to będę go czołgał jak burą sukę, żeby nie skończyło jak moi ziomale.

  Ojczym niech się wyposarzy w garnitur na pogrzeb i wydorośleje.

 2. Mam nadzieję, że wszystkim obywatelom naszego miasta władze pomogą. Wiele rodzin po śmierci swoich bliskich jest w złym stanie emocjonalnym… zresztą z wywiadu udzielonego mediom Ojczym i jego kolega byli bardziej wkurzeni, że ich dzieci nie mają gdzie palić zielska niż tym, że dziecko straciło życie przez własną głupotę…

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *