Legionowo: W przyszłym tygodniu kolejne targi pracy. Tym razem na dworcu

Legionowski dworzec. Fot. arch. Legio24

W przyszły piątek (2.12) w budynku legionowskiego dworca kolejowego odbędą się targi pracy. To kolejne tego typu spotkanie w tym roku, po raz pierwszy organizowane jednak w Centrum Komunikacyjnym. Targi pracy, których pomysłodawcą jest OHP są przeznaczone dla osób bezrobotnych, chcących zmienić pracę lub uczących się. Wśród wystawców mają dominować lokalni pracodawcy.

Jak informuje Nel Hulist z MCK Legionowo uczestnictwo w targach jest bezpłatne zarówno dla osób szukających pracy, jak i pracodawców. Ci drudzy muszą jednak zgłosić chęć wystawienia swojego stoiska. Można to uczynić na dwa sposoby – poprzez e-mail: [email protected] lub telefonicznie pod numerem 22 732 23 80.

Legionowskie targi pracy są przeznaczone dla osób bezrobotnych, chcących zmienić obecne miejsce zatrudnienia – np. ze względu na odległość od domu, lub uczących się i planujących swoją karierę. Z drugiej strony, dzięki targom także pracodawcy będą mogli spotkać się z potencjalnymi pracownikami, a o tych jak wiemy jest w obecnych czasach trudno z powodu bardzo niskiego bezrobocia.

Zimowe targi pracy odbędą się w piątek (2.12) w godzinach od 14:00 – 18:00 w budynku dworca przy ul. Kościuszki.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: W przyszłym tygodniu kolejne targi pracy. Tym razem na dworcu"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *