Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Przyjęła go pod swój dach, a on odpłacił się awanturami. 36-latkowi grozi 3 lata więzienia

Reklama

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie podejrzanemu o kierowanie gróźb karalnych w kierunku znajomej i jej syna. 36-latek został zatrzymany przez mundurowych w trakcie interwencji, którą zgłosiła kobieta. Mężczyzna był już karany za takie samo przestępstwo. Zakład karny opuścił dwa lata temu.

Reklama

– Jak ustalili mundurowi, kobieta poznała 36-latka w październiku ubiegłego roku. Ponieważ mężczyzna nie miał gdzie mieszkać, pozwoliła mu zamieszkać u siebie. Szybko jednak okazało się, że 36-latek nadużywa alkoholu i wtedy staje się agresywny, wszczyna awantury i grozi jej oraz jej synowi. Mundurowi zatrzymali mężczyznę, który trafił do policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w jego organizmie – informuje rzeczniczka prasowa legionowskich policjantów podkom. Justyna Stopińska.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu gróźb karalnych. Decyzją prokuratury 36-latek trafił pod policyjny dozór, ma również orzeczony zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close