Legionowo: Spokojny protest przed siedzibą prokuratury

Fot. Legio24.pl

Zapowiadany od poniedziałku (16.03) protest przed siedzibą Prokuratury Rejonowej w Legionowie upłynął bardzo spokojnie. W okolicy budynku, we wtorek (17.03) zgromadziło się zaledwie kilkadziesiąt osób, głównie młodych, którzy godnie uczcili pamięć tragicznie zmarłego Rafała W. Po kilkudziesięciu minutach, w odpowiedzi na apel ojczyma 19-latka, wszyscy spokojnie rozeszli się do domów.

Pewnien niepokój policji i mieszkańców budziła duża liczba samochodów na obcych numerach rejestracyjnych. Obawy okazały się na szczęście nieuzasadnione. Trzeci dzień protestu minął bardzo spokojnie. Poniżej zapis chronologiczny krótkiej demonstracji

15:00 – Ojczym Rafała W. apeluje o uczczenie śmierci jego syna minutą ciszy. Odcina się od poniedziałkowych zamieszek pod KPP Legionowo.

15:10 – Dochodzenie w sprawie śmierci Rafała W. zostaje przeniesione z Prokuratury Rejonowej w Legionowie do Warszawy. Piotr Krasicki, ojczym Rafała nie kryje zadowolenia z takiego obrotu sprawy.

15:20 – Przed budynkiem prokuratury nie ma już protestujących. Zostało tylko parę osób, które zachowują się bardzo spokojnie. Czy to już koniec trzydniowych protestów w Legionowie?

/red/

1 raz komentowano artykuł "Legionowo: Spokojny protest przed siedzibą prokuratury"

  1. to co się działo , to krew zalewa normalnego człowieka, mieszkam na oś. łodych, i tego debila pod wpływem marychy goniłem ze swojego bloku, stało ich kilku i ćmiło marychę, jak ich pogoniłem był spokój, przy bloku C zawsze te gluty stoją, chlają , cpają, zaczeoiają normalnych ludzi, jak taką GNIDĘ traktować, t y l k o p o d b u t a, k o p a w r y j, JAK ZDECHŁ JEDNEGO MNNIEJ.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *