Reklama
Dobrze Wiedzieć!LegionowskiNa sygnaleNajważniejszeWiadomości

Legionowo: Wieczorne zamieszki pod gmachem policji

Reklama

W niedzielę (15.03) punktualnie o godz. 20:00, przy siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, przy ul. Jagiellońskiej około 800 młodych ludzi rozpoczęło protest ku pamięci zmarłego tragicznie Rafała W. Pod budynkiem rozbłysły setki zniczy. Niespodziewanie pokojowa demonstracja przerodziła się w regularne zamieszki.

Reklama

Młodzież obecna podczas protestu nie kryła żalu do funkcjonariuszy policji. Pojawiły się głosy, że być może Rafał by żył, gdyby policjantom tak bardzo nie zależało na zdobyciu dowodów w prowadzonym przez nich dochodzeniu. – Oni nie pozwolili mu tego połknąć, dlatego się udusił – mówi jedna z dziewczyn. Nieoficjalnych wersji śmierci Rafała W. jest jednak więcej. Stojący obok chłopak mówi, że to wszystko nieprawda – Rafał się przewrócił uciekając, dlatego nie udało mu się połknąć zawiniątka, policjanci go ratowali. Niezależnie jednak od opinii wszyscy stawiali znicze i myśleli o Rafale W., który odszedł za wcześnie – długo za wcześnie. Niestety pokojowy protest szybko przerodził się w zamieszki.

Demonstracja minuta po minucie

20:20 – Ojczym śp. Rafała W. Piotr Krasicki wszedł do Komendy, aby porozmawiać z policjantami. Przyjął go oficer prasowy Komendy Stołecznej Policji, Mariusz Mrozek. Z relacji naszego reportera wynika, że rozmowa była gorąca. Ojczym oskarża policjantów o to, że na siłę wyciągali zawiniątko z buzi Rafała., czym mogli przyczynić się do jego śmierci.

20:45 – Budynek KPP Legionowo obrzucony jajkami i butelkami. Słychać huk petard. Zablokowane skrzyżowanie Jagiellońska / Mickiewicza

20:56 – Wkroczyły oddziały prewencji policji. Chronią wejścia do KPP Legionowo

21:08 – Pierwsze starcie demonstrantów z policją. W stronę funkcjonariuszy poleciały jajka, butelki i kamienie. Jak mówi nasz reporter na miejscu zrobiło się niebezpiecznie. Emocje sięgają zenitu.

21:14 – Do Legionowa zjeżdżają się kolejne policyjne radiowozy z policjantami prewencji. Około 21:10 przyjechało kolejnych 8 samochodów. Jechały ul. Sobieskiego.

21:19 – Policjanci rozpędzili demonstrantów. Tłum jest zdenerwowany.

21:21– Kolejne wsparcie dla policji zbliża się do Legionowa. Radiowozy wjechały na obwodnicę Jabłonny.

21:27 – Demonstranci się podzielili. Są zdezorientowani. Podzieliły się także siły policji. Jeden oddział osłania budynek KPP Legionowo, drugi pilnuje okolic sklepu Floryda, trzeci Hetmana.

21:30 – Do Legionowa cały czas zjeżdżają policjanci prewencji. Kolejne radiowozy przejechały na sygnale ul. Sobieskiego.

21:39 – Pod gmach KPP Legionowo przyjechała armatka wodna. Jak donosi nasz reporter na razie jest spokojnie, ale demonstranci nie chcą się rozejść do domów. – Wszyscy są na swoich pozycjach i nie cofają się nawet na krok – mówi nasz dziennikarz, który jest na miejscu. Zwraca on uwagę na ciągle powiększające się siły policji.

21:56 – Grupy policjantów wycofują się pod budynek komendy. Na miejscu pojawili się starosta legionowski, Jan Grabiec oraz zastępca prezydenta Legionowa, Piotr Zadrożny. Ten ostatni zapewnił, że miasto pomoże rodzinie tragicznie zmarłego Rafała W.

22:09 – Jak donosi nasz reporter nad demonstrantami lata policyjny dron.

22:35 – Ojczym Rafała W. przez megafon zaapelował do protestujących aby rozeszli się do domów. Jak mówi nasz reporter, ojczym Rafała będzie także wnioskował o przeniesienie śledztwa w sprawie śmierci 19-latka z Prokuratury Rejonowej w Legionowie do Warszawy.

22:50 – Po apelu ojczyma Rafała W. demonstranci w większości rozeszli się do domów. Na miejscu pozostały tylko nieliczne grupy protestujących.

23:20 – Policja zatrzymała pięć osób uczestniczących w zamieszkach w Legionowie. Wszczęła także śledztwo w sprawie niedzielnych zajść pod komendą.

Poniedziałkowa (9.03), tragiczna śmierć 19-letniego mieszkańca Legionowa wstrząsnęła mieszkańcami. Chłopak najpierw zasłabł podczas policyjnej interwencji, a następnie przewieziony do szpitala zmarł. Przyczyną śmierci Rafała było najprawdopodobniej uduszenie. Chłopak połknął zawiniątko, które utknęło w jego tchawicy. Nie pomogła reanimacja prowadzona przez policjantów i lekarzy.

Prawdę wyjawi śledztwo prokuratury

Jak było naprawdę? Tego dowiemy się najprawdopodobniej dopiero po zakończeniu śledztwa przez legionowską prokuraturę. Bada ona wszelkie możliwe scenariusze, nawet ten, który winą za tragiczną śmierć nastolatka obarcza policjantów. Jak zapewnia redakcję Legio24.pl, Emilia Kuligowska, rzecznik prasowy KPP Legionowo, funkcjonariusze jednak od razu, gdy tylko chłopak stracił przytomność, zaczęli go reanimować. Czynili to przez około 20 minut, aż do przyjazdu pogotowia ratunkowego.

Więcej o sprawie tragicznej śmierci Rafała W. przeczytaj TUTAJ

/red/

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

52 razy komentowano

 1. myślę, że policja powinna wyłapać resztę dresów by nie niszczyli infrastruktury, nie siali strachu i nie kompromitowali miasta

 2. heh bo padnę MARIHUANA TO LEK na stwardnienie rozsiane . ,narkotyk to wódka i paiepirosy nie mylić z tytoniem. gestapo go zamordowało. jak Popieuszkę .. posyłajcie swoje dzieci na chemioteriapię ,ja chcę legalnej marichuany medycznej którą już ratuje się 9 cioro dzieci w Polsce .niedouki!!

 3. marihuana to lek na raka ,,,,dzień dobry ciemnogrodzie..łykaj lekarrstwa i płać za to kiedy zioło rośnie samo ,zadarmo frajerzy

 4. Heh bo padnę. Koleś zadławił się marihuaną a winni wg Was są policjanci, którzy chceili go z nią złapać. Jak tak dalej pójdzie to strach będzie policjantom kogolwiek zatrzymywać bo jak np taki kierowca spanikuje i wjedzie na chodnik przy okazji przejeżdżając kilku przechodniów to też będzie winna policja.
  wyrazy współczucia dla rodziny tego chłopaka – cokolwiek zrobił, nie był precież zabójcą i powinniśmy im współczuć. Wyraz współczucia również dla policjantów ponieważ nie mają teraz lekko – będą szczuci bo na swojej drodze spotkali człowieka, który niestety zmarł przez własną głupotę.

 5. marcel cieżko Ci pojąć, że są na świecie ludzie (i to spora grupa), którzy nie mają zatargów z policją? Nigdy mnie nie przeszukiwali, nie wyzywali, nie pałowali. Jak czegoś potrzebowałam to byli uprzejmi. Za to mój mąż ciągle gada, jaka to policja zła – bo sam ciągle wszczyna bójki, policja jest zła bo go złapała po pijaku za kółkiem – to logiczne jak łamiecie prawo to was po główce głaskać nie będą. Agresja rodzi agresję. Kulturalnym i spokojnym ludziom krzywdy policja nie robi (po za paroma degeneratami, którzy w każdym zawodzie się znajdą).

 6. Bez urazy , ale wszyscy nazywajacy tego chłopaka ćpunem jesteście skonczonymi debilami, w tej chorej sytuacji nie chodzi o to ze on ćpał tylko o to ze policja potrafi zabić człowieka bez skrupułów bo im nie chodziło o to by go ratować tylko za wszelką cene udowodnic ze posiada jakieś nielegalne srodki , po to tylko żeby zabłyszczeć. a jak znam życie to 90 % z was miała styczność z narkotykami

 7. Normalna reakcja normalnego człowieka – ktoś cię okrada i morduje, to przynajmniej go nie lubisz. Problem w tym, co widać m.in. na powyższym forum, że reżimowa propaganda doprowadziła ludzi do takiego stanu, że kochają swych oprawców i proszą o kolejne porcje knuta. Biedny nasz naród…

  Większość wpisów to policyjna propaganda, sprawdziłem po IP piszą ze szkółki, do tego tez ich szkolą.

 8. W tym kraju wszystko jest na opak i wywrócone do góry nogami !!!
  Aby dopełnić poziomu idiotyzmu w Polsce proponuję jeszcze dokonać takich zmian:
  – czcijmy narkomanów jak bogów i wynośmy ich na piedestał niczym wzorce do naśladowania a wypracowane przez pokolenia wzorce zachowań i postaw społecznych wyrzućmy na śmietnik.
  – złodziei zróbmy dyrektorami banków a dotychczasowych bankierów kasjerkami w marketach
  – bandytów posadźmy na fotelach sędziów i prokuratorów a dotychczasowych prawników przeznaczmy do wtłoczenia w świat przestępczy.
  -elity naukowo intelektualne przeznaczmy do pracy na roli a rolnikami obsadźmy etaty profesorskie na wyższych uczelniach.
  -w szpitalach zatrudniajmy znachorów a lekarzy przeznaczmy do pracy z zakładach weterynarii
  policjantów wsadzajmy do więzieni a więźniami obsadzajmy etaty w policji i innych organach ścigania.
  -polityków umieśćmy w chlewach a do sali sejmowej wpuśćmy świnie i inne bydło kopytne.
  Myślicie, że gdyby zrobić takie zmiany to coś w tym kraju by się zmieniło na gorsze ? Nie !!!, nic by się nie zmieniło, bo takie zmiany już dawno nastąpiły i dlatego w Polsce jest taki bajzel jaki jest.
  P.S.
  Drodzy rodzice zmarłego, szanuję Wasz ból i rozpacz w Waszych sercach, moje wyrazy współczucia z powodu śmierci dziecka, ale nie przesadzajcie w tych oskarżeniach policji, najpierw zastanówcie się czy Wy nie popełniliście gdzieś błędu (chociażby takiego małego i niewinnego w samej ocenie tejże sytuacji). Drodzy rodzice, widzę polską policję takimi samymi oczyma jakimi widzicie ją Wy, porównuję ją do działania innych policji i zastanawiam się która lepsza a która gorsza. USA to kolebka demokracji, demokracji której od nich uczy się cała Europa. Polecam wycieczkę do stanu Virginia ale nie życzę kontaktów z tamtejszą policją bo zanim zdążycie wyjąkać zapytanie o swoje prawa, otrzymacie bardzo brutalną lekcję obowiązków jakie macie wobec obowiązującego ustawodawstwa i państwa. Stała się tragedia ale niestety inicjatorem tej tragedii był Wasz syn który naruszył obowiązujący porządek prawny, reszta tragicznych wydarzeń była już tylko konsekwencją tego co rozpoczął Wasz syn. Jeszcze raz wyrazy współczucia.

 9. ten obok ojczyma chyba za bardzo się najarał do czego sam się przyznaje, że żąda prewencyjnego zawieszenia policjantów. Marycha jednak ci mózg chyba wypala, bo nie wiesz co bredzisz

 10. Szanowny Ojczym nie sprawia wrażenia człowieka załamanego tragedią. Policjantom życzę prostowania gum na karkach zadymiarzy, ćpunów i dilerów. Szanownym zwolennikom narkotyków proponuję wskazać najbliższe przejścia graniczne i czule ich pożegnać. Mniej ryjów będzie do leczenia i chętnych po zasiłki

 11. A rodzice wiedzieli że synek ćpa, czy uważali że to nic złego ?!

 12. każdego szkoda ale nie róbcie wielkiego rabanu to był jego decyzja i jego życie które zakończył jak przystało na dilera

 13. Jednego narkomana mniej! Gdyby nie ćpał i nie srał w pory przed policją to by żył. Dziadostow protestujące rozpędzić i dać po worku, moze tez cos dobrego z nim zrobią. pozdro

 14. Co to ma kur… być żart ??? Policja winna, żę posiadacz narkotyków połknął je z woreczkiem i się udusił :-) Zawiesić policjantów ????a niby za co ?? Ku zadowoleniu tłumu !!CHORE !!!! Jak typ będzie handlował bronią i w trakcie obławy się zastrzeli to też wina policji ??? Jak ktoś będzie jadł landrynka i podejdzie do niego policja aby sprawdzić kim jest i się zadławi to też wina policji ???? No kur….. chyba tak !!! Policja winna jest biedy w kraju, rosnącemu kursowi franka, nieudolności PO itd.

 15. @Michał- świetny pomysł, niech za tym idzie rzetelna kampania społeczna, sprawny program pomocy ludziom z problemami, współpraca z policją, pomoc finansowa i prawna dla osób chcących zakładać swoje biznesy, powiedzmy taki sam podatek niezależnie od tego, czy produkty konopne będą konsumpcyjne, medyczne, czy przemysłowe, hajs z podatków niech wspiera budżet, może jakiś program wyciągający małolatów z bagna?, cokolwiek…
  @Alonso- pisałem oczywiście o niektórych stanach. Druga kwestia- jeśli dostajesz nawet zawiasy w tak młodym wieku to jednak, nie oszukujmy się, fakt ten determinuje jednak pewne zachowania w przyszłości.
  @Zwykla Obywatelka- wnioski już dawno wyciągnięte. Poczytaj, co mówi od kilku lat Aleksander K. o swojej wielkiej walce z narkomanią. Poza tym nie gloryfikowałbym tak bardzo prawa w USA…
  @Kustosz- a jednak hajs z podatków i turystyki rządzącym w Holandii się zgadza, prawda? :)

 16. takie wielkie grono milosnikow narkomanii… zalozcie sobie partie, moze sie nazywac np Polska Partia Przyjaciol Prochow… wygrajcie wybory, zalegalizujcie posiadanie, uprawianie i cpanie i bedziecie mieli problem z glowy… przy okazji w programie wyborczym umiescie sobie likwidacje policji… stworzcie sobie legalnie wasz wymarzony kraj… tylko powiem wam jedno… to nie wyjdzie bo takie jeba*** cpuny jak wy beda mialy marginalne poparcie…. a jak wam sie nie podoba to nikt was nie trzyma w tym kraju… droga otwarta do tych krajow gdzie mowicie ze jest niby tak pieknie… bedzie parow cw*** mniej do utrzymywania z moich podatkow

 17. CO NA TO RADNI?! Popierają działania policji, demonstrantów, bo biorą kasę i wszyscy unikają tematu, szczególnie Ci młodzi…

 18. @Alonso, nazwałeś mnie gimbusem bo jestem za wolnością? mam 28 lat i sprzeciwiam się opresyjnemu państwu, które ściga ludzi za byle gówno. Jestem przeciwko policji, która dla statystyk ściga małolatów po parkach i czai się w krzakach z suszarą. Policja i urzędnicy są opłacani przez mafię, dzięki temu wietnamczycy mogą pod Warszawą bezkarnie hodować jakieś chemiczne ścierwo i opychać za wywindowane ceny. Główny powód, dla którego połknął ten worek była chęć uniknięcia przesłuchania (b.często brutalnego) i wydania swojego dostawcy. Chcecie wojny z narkotykami to pozwólcie ludziom hodować na własny użytek kilka krzaków w domu- nie beda musieli latać po parkach i ciemnych bramach kupując lewy towar. Sól jest bardziej szkodliwa niż trawka, to może jej też zakazać? Bardziej szkodliwe zapewne jest włożenie sobie widelca w oko a jakoś nikt nie zakazuje używania sztućców. Najwięcej o trawie wypowiadają się ci, którzy nie mają o niej pojęcia. Pamiętajcie! Walka z narkotykami jest tak samo skuteczna jak walka z biedą i bezrobociem- jeżeli powołujesz instytucje państwowe do walki z problemem to on na pewno nie zniknie

 19. Jak się niektórych czyta to aż żal was miernoty życiowe i nieudacznicy wyładowujący swoje frustracje na forach i policji. :) Chyba tylko PL hoduje takich niedorozwojów.

  P.S. Jeśli to prawda, że był dealerem to nie żal mi go ani trochę i z pożytkiem dla społeczności… o jednego chwasta mniej.

 20. FreeWeed ten chłopak właśnie sam zdecydował o własnym losie – wiedział, że to co robi jest nielegalne, wiedział jakie są tego konsekwencje. Chciał uniknąć kary więc połknął pakunek – spróbuj połknąć na sucho malutki woreczek z czymś i się nie zadławić. Szkoda chłopaka, bezsensowna śmierć, ale na własne życzenie – chłopak podejmując takie decyzję skorzystał właśnie z prawa do decydowania o sobie…

 21. Dobry ćpun to martwy ćpun. Popieram policję za zdecydowanie. Wszystko w temacie.

 22. To źle, kiedy umiera młody człowiek i kondolencje rodzicom. Piszecie tu o niedoścignionym USA. W USA możesz wiele, ale przede wszystkim możesz bronić swojej rodziny i swego mienia nawet z użyciem broni. W Polsce tak nigdy nie będzie. My działamy jedynie- i to najlepiej cudzymi dłońmi- jak musimy się zjednoczyć przeciwko wspólnemu wrogowi. Ale tym razem wrogiem jest nałóg i diler, który sprzedał to g. młodemu chłopakowi. Od trawy się nie umiera? Mam kilkanascie lat pracy z ćpunami za sobą, a niektórzy już nie żyją. WSZYSCY ZACZYNALI OD TRAWY! A później…. Pomyślcie nad tym! Wyciągnijcie wnioski, żeby ta śmierć nie była na marne…

 23. a czy on sam bral czy komus sprzedawal ? bo jeslis przedawal innym dzieciom to mi go zal nie jest.

 24. Prawda jest taka że policja z każdej osoby którą podejrzewa o posiadanie narkotyków robią dilera, i szukają byle jakich powodów żeby udowodnić to, aby tylko mieć jak najlepsze statystki. Nie znam dokładnie tej sytuacji, nie wiem jak było ale bądźmy ludźmi cywilizacji i równości prawa, jak w wielu inny krajach EU, uwierzcie mi że np w Wielkiej Brytanii już nie wspomnę o Czechach, Holandii i jeszcze wielu innych przekładów można by podać w których władza wykonawcza nie szuka w byle jakim przestępstwie wielkiego dla siebie sukcesu dla zwalczania przestępczości. Niestety jak Rząd taka też władza. Przykro mi z tej sytuacji że tak się potoczyło, a chłopak musiał zginać [*]

 25. xyz- ale ja doskonale wiem, ze od marychy nie schodzi się z tego świata i nigdzie nie napisałem, że jest inaczej, a nie sorry schodzi się jak się ją połknie w torebce foliowej i się nią zadławi. W USA posiadanie zioła nie jest karalne? hahaha to pojedz tam i niech cię miejscowa policja złapie to się przekonasz. W Polsce prawo mamy takie jakie mamy i posiadanie jest karalne o czym ten chłopak dobrze wiedział połykając torebkę z marychą i uciekając przed policją. Jesli nie miał ten dzieciak wcześniej problemów z prawem to dostałby zawiasy i byłoby po sprawie a od od ojca opr i szlaban. Poza tym wg. ciebie policja ma nie reagować widząc jak diler sprzedaje narkotyki? Teraz to była trawa, a masz pewność, ze gnojom nie sprzedawał amfy lub innego guano? Ojciec tego dzieciaka wiedział, że on jara zioło? Szkoda gościa tak po ludzku ale zapłacił najwyższą kare za własną głupotę i nic innego.

 26. O 14 już miał marichuanę nie był w szkole w pracy a tatuś z kolegą urządza awantury że policja nie ma prawa sprawdzac że mają prawo palic na mieście A jak nie będzie kasy poszukają sponsorów z przymusu Ale może rodzice powinni się zastanowic co robi ich syn wcześniej to nie odzło by do tragedii A teraz na siłę zagłuszając sumienie szukają winnych

 27. Poczytajcie sobie lepiej prawo holenderskie, a nie gadacie głupot. W Holandii narkotyki sa zakazane. Jednakże nie ma przepisów sanacyjnych za ich posiadanie. To sa dwie rożne rzeczy. Według wielu brak sankcji oznacza przyzwolenie.

 28. @Alonso- tyle, że prawda jest taka, że nie było na świecie ani jednego(!) przypadku zgonu na skutek palenia zioła- primo. Mówisz, że poza Holandią wszędzie posiadanie jest karalne? Czechy, Urugwaj, Belgia, Szwajcaria, Włochy, USA to co? We Francji posiadanie niewielkiej ilości suszu jest karane… mandatem-secundo. Tertio- zobacz na niezależne, przeprowadzane przez cenione instytuty, badania nt. szkodliwości substancji psychoaktywnych- marihuana stawiana jest obok kufla piwa, czy kilku kieliszków wina… gdzie wódka porównywana jest do heroiny.

 29. FreeWeed mam nadzieję, że jak ktoś bliski ci się zaćpa albo załatwi ci po dragach kogoś bliskiego to dalej będziesz mówił o wolności. Poza Holandią dragi są zakazane i ten kto nimi handluje lub jest w ich posiadaniu musi liczyć się z tym, ze jak go złapią to poniesie tego konsekwencje, tutaj małolat jeśli nie miał wcześniej problemów z prawem to dostałby najwyżej zawiasy. A tego dzieciaka szkoda ale zabiła go głupota i nałóg, nikt go nie zmuszał do jarania zielska. Poza tym co niby mieli zrobić policjanci widząc handlującego towarem gościa? Zejdź na ziemie i nie chrzań głupot bo jesteś żenującym mentalnym gimbusem.

 30. A prawda jest taka, że zabiła go prohibicja. Żal mi pajaców którzy piszą tu „dobrze ćpunowi”. Państwo ogranicza wolność obywateli do decydowania o własnym losie. Skoro nie żal wam jak to mówicie ćpunów to dajcie im się zaćpać, a nie umierać przez strach przed policją. Brawo! niektórym jak widzę podoba się bycie bezmózgim bydłem wypasanym przez chory system

 31. Moi drodzy pragnąłbym zauwazyć, że ten nieszczęsny chłopak by żył, gdybyśmy nie mieli w Polsce, chorego, restrykcjnego prawa, którego wyegzekwowania się obawiał dlatego półknął (domyslam sie, że marihuanę w plastikowym woreczku). Gdyby prawo było bardziej ludzkie, chłopak by prawdopodobnie nie zmuszałby się do połknięcia.

 32. Bardzo wysoko cenie policje w Legionowie , w porównaniu z tym co się działo kilka-kilkanaście lat temu to duża zmiana. Nie akceptuje takich metod , jakie doprowadziły do śmierci . Łapią płotki dla wyników a grube sprawy dzieją się bo strach ich dotknąć.

 33. nie wierzyłem, że aż tyle osób przyjdzie.

  Cieszy mnie jedna sprawa – jednak potencjał protestu jest duży i ludzie wychodzą na ulice. Słabe, że sprawę nadal ma w rękach prokuratura w Legionowie (to powinno być przeniesione z automatu do innego rejonu, ale Irek Ważny nie kuma tych standardów). Mam nadzieję, że rodzice Rafała zdołają przenieść sprawę poza Legionowo, dla zasady.

  Trzymam kciuki, że nie dojdzie do zwarcia z Policją. Bo to niczego nie zmieni a oni mają ustawowe prawo do używania przemocy/przymusu (tam bardziej, że wielu dojechało z zewnątrz). Wierzę, że wszyscy wrócą do domów bez szkód. I mam nadzieję, że lokalna Policja przemyśli swój stosunek do obywateli. Koleś nie musiał być święty, każdy ma prawo do błędów. Ale coś z tą interwencją było nie tak, skoro w trakcie 19-letni mężczyzna umiera. Do dupy z taką Policją – nawet jeśli nie zrobili tego celowo (nie wierzę by mogli zakładać taki rozwój wypadków), to co to była za kontrola, skoro Policjanci nie kontrolowali sytuacji?

  Rafała szkoda. Bezsprzecznie. Nawet jeśli nie był święty, to absolutnie szkoda.
  Mam nadzieję, że nowy Komendant ogarnie sytuację, to myślący facet.

 34. Chlopak byl sam..teraz po smierci nagle matka sie odezwala ..

 35. Po co połykał ten plastik z zielskiem? A dlatego, że gdyby to przez niego miał diler kłopoty (czy ktokolwiek) to zostałby zniszczony przez tych dresiarskich gnojków ”bo konfident”. Chłopak poniósł śmierć nie przez policjantów, a przez tego kto go wciągnął w ćpanie. Policjanci nie są niczemu winni, relacje świadków wyraźnie mówią o tym że ratowali życie chłopakowi, a interweniowali dlatego, że to ich robota i tyle. Chłopak który był wtedy z Rafałem zeznaje że został on przyduszony kolanem i wymyśla mnóstwo innych bzdur bo gdyby zeznawał na korzyść policjantów (czyli to co była na prawdę) zostałby zgnojony na dzielni jako frajer czy inny tam.

  Osobiście nigdy nie trafiłem na agresywnych policjantów i nigdy nie wrzucajcie ich do jednego wora.

 36. Gnoje ćpają na potęgę, policja złapała ich na popełnieniu przestępstwa, a że gimbusy są coraz bardziej tępe to jeden z nich postanowił połknąć dowód w sprawie i przez własną głupotę udusił się, szkoda chłopaka ale zabiła go własna głupota i nałóg a nie policja. Brońcie dalej ćpunów i dilerów oraz brońcie gimbaze, która poszła tam sobie podymić to niedługo obudzicie się z ręką w nocniku.

 37. gdyby zaksztusil sie landrynkami to wtedy bylaby wina policji.
  Mial dragi i nimi handlowal – jednego dilera i cpuna mniej. Ot co.

 38. Szkoda chłopaka ale sam sobie jest winien. Logiczne jest, że istnieje ryzyko zadławienia przy połknięciu nawet tego 1g maryśki. Nie ma co obwiniać policji. Osobiście pochwalam dzisiejszą reakcję policji. Ojciec też mógł się zastanowić, że jego apel niewiele pomoże. Tego typu akcje zawsze będą pożywka dla zadymiarzy.

 39. szymon Ty katolik co? Zanim coś napiszesz zajrzyj do słownika

 40. zefir sam jestes cpunem , nie znam cie ale zycze tego samego z twoja rodzina aby tak samopostepowali ztoba

 41. Gimbusy szaleją a mieszkańcy cierpią. Brawa dla POLICJI- jednego ćpuna mniej.

 42. Wstyd.smierc chlopaka wykorzystywac do rozrob i burd.linczu sie zachcialo..robicie tak dalej to jak beda bic, dilowac,krasc to policja bedzie skrecac za rog a nie dzialac..

 43. Ojciec prosił o spokój, a bandyterka z gimbazy jak zwykle szaleje…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button