Reklama

LegionowskiNa sygnaleNajważniejszeWiadomości

Legionowo: Pożar w bloku przy Zegrzyńskiej. Płonęły meble na balkonie (wideo)

Reklama

W piątek (5.02) około godz. 10:35 w bloku przy ul. Zegrzyńskiej 83 w Legionowie wybuchł pożar. Ogień pojawił się na balkonie mieszkania, w którym właśnie trwał remont. Pożarowi towarzyszył gęsty, czarny dym, widoczny z dużej odległości.

Reklama

Na miejsce zadysponowano 6 zastępów straży pożarnej, patrol policji oraz asekuracyjnie karetkę pogotowia. W chwili przyjazdu służb ratunkowych ogniem objęte były stojące na balkonie meble. Płomienie trawiły także stolarkę okienną. Strażacy natychmiast przystąpili do gaszenia ognia za pomocą prądów wody. Po ich stłumieniu całość dodatkowo przelano wodą, aby uniemożliwić ponowne pojawienie się płomieni. Sytuacja została szybko opanowana.

W chwili wybuchu pożaru w mieszkaniu nie było nikogo. Nikt także nie ucierpiał w wyniku działania ognia.

W akcji gaśniczej uczestniczyło w sumie 6 zastępów straży pożarnej – 4 z JRG Legionowo oraz po jednym z OSP Legionowo i OSP Jabłonna.

/red/

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

3 razy komentowano

  1. Nikt nie używa ot tak sobie sygnałów bo mogą być z tego same problemy a i tak kierowca jest w pracy więc mu obojętne czy stoi w korku czy ma być wolny i lecieć do następnego wezwania dodatkowo karetki mają GPS i dyspozytor nie tylko wie gdzie jest karetka ale np czy ma włączone sygnały. Karetek nie jest zbyt wiele w naszym powiacie i może mieli wezwanie szczególnie P cały czas mają sporo roboty

  2. Nie 6 a 4 straże…ciekawe bo karetka na sygnale przyjechała i NA SYGNALE odjechała…ale w Polsce używa się ich aby szybciej przez korki sie przebić..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button