Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Pożar domu jednorodzinnego przy ul. Grudzie

Reklama

W czwartek (11.06) o godz. 11:27 legionowska straż pożarna została wezwana do pożaru jaki wybuchł w jednym z domów jednorodzinnych przy ul. Grudzie w Legionowie. Na miejsce zadysponowano aż 6 wozów gaśniczych.

Reklama

W chwili przyjazdu pierwszych zastępów straży pożarnej ogień trawił poddasze budynku. Strażacy natychmiast przystąpili do jego gaszenia za pomocą prądów wody. Na chwilę pisania niniejszej informacji (godz. 12:00) pożar jest już opanowany. Jak informuje naszą redakcję dyżurny PSP Legionowo, trwa dogaszanie płomieni i prace rozbiórkowe spalonych elementów poddasza.

W akcji gaśniczej uczestniczą: 3 zastępy z JRG Legionowo oraz po jednym zastępie z Wojskowej Straży Pożarnej, OSP Legionowo i OSP Kąty Węgierskie.

Powyżej dwa filmy autorstwa Pana Artura, który tak pisze po pożarze:
Warto zauważyć, i z tego wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak szybko rozprzestrzenia się pożar. Pierwszy film zacząłem kręcić, jak zobaczyłem dym z dachu – wysiadłem z samochodu, kobieta przechodząca obok już dzwoniła do straży. Po ok. 30 sekundach cały dach był już w płomieniach.
Mat. wideo: Artur Rosłan, yutube.com

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close