Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Potrącenie rowerzysty na os. Piaski. 76-latek trafił do szpitala

Reklama

W środę (9.06) na legionowskim osiedlu Piaski doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzysty. Kierująca volkswagenem 72-letnia kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu jednośladem mężczyźnie co doprowadziło do jego potrącenia. 76-letni kierujący rowerem w wyniku odniesionych obrażeń trafił do szpitala.

Reklama

W środę około południa dyżurny legionowskiej komendy odebrał zgłoszenie, że na ulicy Piaskowej doszło do potrącenia rowerzysty. Na miejsce pojechali policjanci wydziału ruchu drogowego oraz służby ratunkowe.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych wyjaśniających to zdarzenie, 72-letnia kobieta kierująca volkswagenem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu przez przejazd rowerowy 76-letniemu mężczyźnie i doprowadziła do zderzenia, w wyniku którego cyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Na miejscu policjanci wykonali szereg czynności, technik kryminalistyki sporządził m.in. szkice zdarzeniowe, dokumentację fotograficzną, a także oględziny miejsca i pojazdów. Dalsze postępowanie wyjaśni okoliczności i przebieg tego zdarzenia.

Zarówno kierująca samochodem, jak i rowerzysta byli trzeźwi.

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button