Legionowo: Potrącenie pieszej na pasach. Kobieta była pijana

Fot. z miejsca zdarzenia przesłana przez Czytelnika

We wtorek (03.03) około godz. 18:00 w Legionowie, przy skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego z ul. Sienkiewicza doszło do kolejnego wypadku z udziałem pieszego. Potrącona przez samochód kobieta została odwieziona do szpitala.

Jak poinformowali Portal Legio24.pl świadkowie zdarzenia, kobieta która została potrącona przechodziła przez jezdnię na pasach. W wyniku uderzenia przez samochód i upadku doznała obrażeń na tyle poważnych, że konieczne było jej przewiezienie do szpitala.

Na miejscu zdarzenia poza pogotowiem ratunkowym był obecny także patrol policji. Mundurowi ustalą teraz dokładny przebieg tego zdarzenia.

Aktualizacja 4 marca, godz. 10:00

Do potrącenia kobiety na pasach doszło we wtorek (3.03) około godz. 18:00. Przechodząca przez przejście dla pieszych 56-letnia Barbara W. była pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 2,23 promila alkoholu w jej organizmie.

Czy do wypadku przyczyniła się nietrzeźwa piesza, czy też 45-letni Dariusz S., który nie zdążył wyhamować kierowanym przez siebie citroenem? Na te pytania odpowie policyjne dochodzenie.

Zabierana przez pogotowie do szpitala Barbara W. była przytomna. W organizmie kierowcy nie stwierdzono alkoholu.

/red/

5 razy komentowano artykuł "Legionowo: Potrącenie pieszej na pasach. Kobieta była pijana"

 1. a z jakiej ulicy ta kobieta?

 2. Legionowianin | 04/03/2015, godz. 10:13 |

  Chciałbym dodać ze w tych okolicach dość często w godzinach wieczornych młodzi ludzie urzadzaja sobie szybka przelotowke i jezdza raczej znacznie szybciej niz 40km/h sportowymi samochodami.
  Niektórzy nie myślą…

 3. No tak tylko że Piłsudskiego to ma być reprezentacyjna ulica, taki bulwar Legionowski a jednocześnie przelotówką do ruchliwego dworca przez centrum miasta. Ciężko połączyć te dwie rzeczy i jak widać do tej pory władze stawiają bardziej na estetykę niż na bezpieczeństwo.

 4. dokładnie zgadzam się z Katarzyna

 5. Katarzyna | 03/03/2015, godz. 22:12 |

  A czy ktoś pomyślał nad tym że światła ktore są ustawione wzdłuż ulicy Piłsudskiego tak oślepiaja kierowców że zobaczyc pieszego wchodzącego można dopiero gdy jest na pasach. Może czas coś z tym zrobić bo może to wygląda ładnie ale napewno nie jest bezpieczne

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *