Legionowo: Potrącenie pieszego na pasach. Tym razem na Zegrzyńskiej

Fot. policja.pl

W czwartek (2.03) około godz. 19:00 na ul. Zegrzyńskiej w Legionowie, w pobliżu Centrum Szkolenia Policji doszło do kolejnego w ostatnim czasie potrącenia pieszego przechodzącego przez jezdnię po pasach. W wyniku wypadku, 34-letni mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Jak relacjonuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych, znajdującym się przy skrzyżowaniu DK61 z ulicą Wolską, naprzeciwko Centrum Szkolenia Policji. Około godz. 19:00 34-letni mężczyzna przechodził przez jezdnię od strony CSP. Gdy był już na ulicy wjechał w niego samochód osobowy marki suzuki, za kierownicą którego siedziała 39-letnia kobieta. W wyniku uderzenia przez auto oraz upadku na jezdnię mężczyzna doznał ogólnych obrażeń ciała i został zabrany przez wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe do szpitala.

Badanie alkomatem potwierdziło, że zarówno kierująca samochodem jak i potrącony mężczyzna byli trzeźwi. Szczegółowe przyczyny wypadku ma ustalić dochodzenie prowadzone w tej sprawie przez funkcjonariuszy KPP Legionowo.

/red/

1 raz komentowano artykuł "Legionowo: Potrącenie pieszego na pasach. Tym razem na Zegrzyńskiej"

  1. Oczywiście prowadziła baba xD

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *