Legionowo: Poranne opóźnienia SKM i KM

Fot. arch. Legio24.pl

W czwartek (18.12) z samego rana na dojeżdżających koleją z Legionowa do Warszawy czekały utrudnienia. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich były opóźnione, nawet do 30 minut. Winowajcą zamieszania był pociąg, który uległ awarii na stacji Warszawa Choszczówka.

Kilka minut po godzinie 6:00 podano następujący komunikat – W związku z awarią pociągu, pomiędzy stacjami WARSZAWA PRAGA – LEGIONOWO ruch prowadzony jest jednym torem. Występują opóźnienia w kursowaniu pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej linii S3 i S9 oraz Kolei Mazowieckich (około 30 minut).

Koleje Mazowieckie poinformowały, że awarii uległ pociąg, który o 5:00 wyjechał z Tłuszcza. Podróżni musieli przesiąść się do innego składu, który jechał z Działdowa w kierunku Warszawy Zachodniej. Udrożnienie drugiego toru nastąpiło około 7:45, kiedy to ZTM poinformował, że utrudnienia zostały zakończone.

/nk/

1 raz komentowano artykuł "Legionowo: Poranne opóźnienia SKM i KM"

  1. jeszcze trzeba było dopisać przyczynę awarii: maszynista wyszedł z kabiny lokomotywy i zatrzasnął w niej kluczyki skutecznie uniemozliwiając sobie powrót na miejsce pracy 🙂

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *