Legionowo: Porady psychologiczne i seksuologiczne dla mieszkańców

Fot.pixabay.com

Urząd Miasta Legionowo rozszerza ofertę bezpłatnych porad dla mieszkańców. Już teraz każdy chętny może skorzystać z pomocy psychologa lub seksuologa. Aby wziąć udział w poradach wystarczy się na nie zapisać drogą telefoniczną.

Wszystkie porady i sesje terapeutyczne odbywają się w soboty w Centrum Profilaktyki w Legionowie, przy ulicy 3-go Maja 24. Są one skierowane zarówno do młodzieży, jak i osób dorosłych.

Tematyka spotkań jest bardzo rozległa. Dotyczy uzależnień od alkoholu, czy narkotyków, zaburzeń odżywiania, czy trudności w nawiązywaniu kontaktów. Rozmowa ze specjalistą pomoże zwalczyć stres życia codziennego, czy znaleźć odpowiedź na trapiące ludzi w każdym wieku problemy natury egzystencjalnej.

Rodzice i osoby dorosłe mogą porozmawiać na temat wychowania dziecka, jego myśli i uczuć. Spróbować poznać potrzeby najmłodszych i sposoby ich zaspokajania. Rozmowa z psychologiem to także możliwość rozpoczęcia pracy nad własnym rozwojem.

Centrum Profilaktyki, w ramach bezpłatnych porad proponuje także spotkanie z seksuologiem. To idealna propozycja dla par i osób samotnych, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu intymnym. Rozmowa ze specjalistą może wpłynąć na poprawę samooceny i tym samym relacji z bliską osobą. Praca z seksuologiem pomoże wyzbyć się złych nawyków oraz zaburzeń w sferze erotycznej, przez co współżycie intymne może dostarczyć nam jeszcze więcej satysfakcji.

Porady psychologa i seksuologa są udzielane w każdą sobotę, w godz. od 10:00 do 15:00. Aby z nich skorzystać należy wcześniej zapisać się telefonicznie pod numerem telefonu 505 476 656.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Porady psychologiczne i seksuologiczne dla mieszkańców"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *