Legionowo: Ponad 900 kontroli, 10 mandatów, 15 pouczeń. Ekopatrol podsumowuje rok

fot. UM Legionowo

Końcówka roku to dobry czas na wszelkiego rodzaju podsumowania. Z tej okazji skorzystał także legionowski Ekopatrol, który dba o przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony środowiska na terenie Legionowa. Z komunikatu, który opublikował w piątek (21.12) Urząd Miasta Legionowo wynika, że Ekopatrol nie próżnował.

Ogólnie w całym 2018 roku przeprowadzono 908 kontroli Ekopatrolu z czego: odwiedzono 547 budynków, nałożono 10 mandatów, 15 pouczeń ustnych strażnika miejskiego i sporządzono 2 wnioski do sądu. Dane te obejmują jedynie kontrole Ekopatrolu, który dokonuje ich przy obecności Strażnika Miejskiego – możemy przeczytać w komunikacie legionowskiego ratusza.

Czym zajmuje się Ekopatrol?

Ekopatrol dba o przestrzeganie przepisów ochrony środowiska, sprawdza między innymi: czym palimy w piecach, jak składujemy odpady na posesji, zagospodarowanie wód deszczowych, szamba, rachunki za opróżnianie zbiorników bezodpływowych oraz warunki w jakich są trzymane zwierzęta.

/red., UM Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Ponad 900 kontroli, 10 mandatów, 15 pouczeń. Ekopatrol podsumowuje rok"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *