Reklama
BiznesLegionowskiWiadomości

Legionowo: W połowie czerwca targi pracy. Zgłoszenia firm jeszcze przez tydzień

W piątek (17.06) w Legionowie odbędą się Letnie Targi Pracy. Trwające cztery godziny wydarzenie jest adresowane przede wszystkim do młodych ludzi, którzy dopiero wkraczają na trudny rynek zatrudnienia, ale nie tylko. Firmy, które chcą wziąć udział w targach i zaprezentować swoją ofertę mogą się zgłaszać do 10 czerwca.

Reklama

– Targi adresowane są do młodzieży uczącej się, zainteresowanej podjęciem pracy, absolwentów wchodzących na rynek pracy, osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Mają za zadanie przedstawienie szerokiej oferty pracodawców, instytucji rynku pracy, wspierających młodzież w procesie podejmowania decyzji edukacyjnych i zawodowych – czytamy w komunikacie organizatorów.

Letnie Targi Pracy w Legionowie stanowią również doskonałą okazję do promowania lokalnych pracodawców jako firm wpisujących się w nurt odpowiedzialnego biznesu, które mogą pozyskać wykwalifikowanych pracowników z lokalnego rynku. Firmy, które chciałyby się wystawić na legionowskich targach pracy mogą zgłosić się do 10 czerwca. Szczegółowych informacji udzielają panie Nel Hulist i Daria Nowotna pod numerem telefonu 22 732 23 80.

Letnie Targi Pracy w Legionowie odbędą się w piątek (17.06) w godzinach od 10:00 do 14:00 w budynku przy ul. Piłsudskiego 3. Organizatorem targów jest Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendy OHP.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button