Legionowo: Policjanci uratowali życie kobiecie. Chciała popełnić samobójstwo

Siedziba KPP Legionowo, Fot. Legio24.pl

W niedzielę (22.01) dwóch policjantów z zespołu patrolowo-interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Legionowie uratowało życie młodej, 29-letniej kobiecie, która w opuszczonym budynku chciała popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze, którzy pojawili się w pustostanie w ostatnim momencie, skutecznie przeprowadzili akcję reanimacyjną. 29-latka trafiła do szpitala, ale jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

– W niedzielę, przed godz. 14.00 policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego legionowskiej komendy postanowili sprawdzić, czy w opuszczonym budynku nie gromadzą się osoby małoletnie lub bezdomne. Po wejściu do środka zauważyli kobietę, która próbowała targnąć się na swoje życie – relacjonuje zdarzenie podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo. – Ponieważ kobieta dawała oznaki życia funkcjonariusze natychmiast przystąpili do akcji reanimacyjnej. Jednocześnie jeden z nich powiadomił dyżurnego komendy, by pilnie wezwał karetkę. Po krótkim czasie kobieta odzyskała przytomność i zaczęła samodzielnie oddychać. Do czasu przyjazdu załogi pogotowia ratunkowego policjanci cały czas obserwowali jej stan. 29-latka trafiła do szpitala, gdzie teraz zajmą się nią lekarze – dodaje rzeczniczka legionowskich policjantów.

Policjanci, którzy uratowali życie 29-letniej kobiecie to: sierż. szt. Łukasz Dalecki – w policji od 10 lat oraz st. sierż. Paweł Słomczyński – w policji od 5 lat.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Policjanci uratowali życie kobiecie. Chciała popełnić samobójstwo"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *