Reklama

Na sygnaleNajważniejsze

Legionowo: Policjanci interweniowali w sprawie awantury. Przy okazji znaleźli narkotyki

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o posiadanie amfetaminy i haszyszu. Mundurowi narkotyki znaleźli przypadkiem, podczas interwencji związanej z awanturą, jaka wywiązała się pomiędzy zatrzymanym mężczyzną, a jego kolegą. Podejrzanemu o posiadanie środków odurzających 46-latkowi grozi nawet 3 lata więzienia.

Reklama

– Dyżurny komendy w Legionowie otrzymał zgłoszenie o kłótni między dwoma mężczyznami. Przybyli na miejsce mundurowi zastali jedynie zgłaszającego, drugi z mężczyzn wyszedł z mieszkania, jak tylko dowiedział się o przyjeździe policji. 46-latek oświadczył, że doszło do sprzeczki między nim a jego znajomym, który od kilku miesięcy przebywa u niego. Powodem nieporozumienia były kwestie finansowe. Podczas interwencji uwagę policjantów zwróciła stojąca na szafce kuchennej mała waga elektroniczna oraz metalowe pudełko. Postanowili sprawdzić jego zawartość. W środku znajdował się biały proszek, który po przebadaniu okazał się amfetaminą.

Po sprawdzeniu kolejnych pomieszczeń mundurowi ujawnili również haszysz. Środki odurzające w ilości blisko ośmiu gramów zostały zabezpieczone, a 46-latek trafił do policyjnego aresztu. W momencie zatrzymania mężczyzna w organizmie miał ponad dwa promile alkoholu – relacjonuje rzecznik prasowa KPP Legionowo podkom. Justyna Stopińska.

Po wytrzeźwieniu 46-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close