Legionowo: Policja szukała dziewczyny. Znalazła nie tylko ją

fot. KPP Legionowo

Policjanci z Legionowa zatrzymali 16-letnią dziewczynę, która zgodnie z decyzją sądu powinna przebywać w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. Zatrzymanie poszukiwanej odbyło się w jednym z mieszkań na terenie miasta. Przy okazji tej interwencji, w lokalu znaleziono także ponad 50 gramów marihuany, która należała do dwóch przebywającym w nim mężczyzn – 20-letniego Mateusza Ś. oraz 35-letniego Piotra D. Mężczyźni zostali aresztowani. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz trudnienie się handlem nimi grozi im nawet po 10 lat więzienia.

Kryminalni z Legionowa wspólnie z policjantami z zespołu ds. nieletnich i patologii pojechali sprawdzić adres – mieszkanie, w którym mogła ukrywać się poszukiwana nieletnia. Jak się okazało w mieszkaniu nie tylko ujawnili poszukiwaną 16-latkę, ale również znaleźli worek foliowy z zawartością suszu roślinnego oraz wagę. Sprawdzenie narkotesterem potwierdziło, że znaleziony susz to marihuana o wadze ponad 50 gramów. W związku z ujawnieniem w mieszkaniu narkotyków, policjanci poza poszukiwaną nieletnią zatrzymali również dwóch przebywających w lokalu mężczyzn, 20-letniego Mateusz Ś. i 35-letniego Piotra D. – informuje podkom. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

Jak informuje w komunikacie legionowska policja zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić obu mężczyznom zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, dotyczące posiadania znacznej ilości środków odurzających i udostępniania ich, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. 35-letni Piotr D. najbliższy czas spędzi w areszcie, a 20-letni Mateusz Ś. trafił pod policyjny dozór.

Poszukiwana przez sąd 16-letnia dziewczyna została już odwieziona do placówki wychowawczej.

/red., KPP Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Policja szukała dziewczyny. Znalazła nie tylko ją"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *