Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Pobił byłą partnerkę, bo zobaczył ją z innym. Areszt dla 47-latka

Reklama

Najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie pewien 47-letni mieszkaniec powiatu legionowskiego. Mężczyzna pobił swoją byłą partnerkę, groził jej i nękał telefonami. Wszystkiemu winna była chora zazdrość. Za popełnione przestępstwa 47-latkowi grozi nawet 3 lata więzienia.

Reklama

– Policjanci z Legionowa zatrzymali 47-latka, który kilka dni wcześniej zaatakował swoją byłą partnerkę na jednej z ulic w Legionowie. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna był zazdrosny o kobietę i kiedy zobaczył ją w towarzystwie innego mężczyzny, wpadł w szał – czytamy w komunikacie KPP Legionowo.

Jak informuje rzeczniczka legionowskiej policji podkom. Justyna Stopińska, w toku dalszych czynności procesowych śledczy ustalili , że zatrzymany mężczyzna już od jakiegoś czasu groził kobiecie, wydzwaniał do niej, nachodził w miejscu zamieszkania, wyzywał słowami wulgarnymi.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów. Odpowie on za groźby, stalking oraz uszkodzenie ciała byłej partnerki. Na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Legionowie zastosował wobec 47-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.

/red., KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close